Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elvennéd ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elvennéd ebben az esetben a lány szüzességét?

Figyelt kérdés

A kérdésem csak azokhoz szól akik emberséges lélekkel vannak megáldva, igyekszenek korrektek lenni. Szexkapcsolatot beszéltek meg és behatolás előtt a lány közli, hogy még szűz. Önuralmat gyakorolnátok és azt mondanátok, hogy azzal veszítsd el, akit szeretsz vagy nem lennétek ilyen jó fejek? :D

(nem vagyok szűz még mielőtt rámzúdítanátok a privátáradatot, csak érdekel)



2018. márc. 8. 12:51
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Aki nem venné el mivel magyarázná?

(akár kor is jöhet)

2018. márc. 8. 13:20
 12/30 anonim ***** válasza:
15%

Nem biztos, hogy elvenném a szüzességét, de azért a szeretkezés nem maradna el.

Természetesen sokkal figyelmesebb lennék vele.

2018. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha tényleg akarná, hogy én vegyem el, és ott tartanánk, én megtenném.
2018. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
6. vagyok. Persze hogy csak viccelek. Ha úgy döntött hogy velem akkor velem. Én nem misztifikálom túl a szexet. Kölcönös örömszerzés.
2018. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésben van egy burkolt ellenszenv az ellen, hogy vki olyannal veszítse el a szüzességét, akit nem feltétlen szeret "lennék-e olyan jófej, h nem teszem". Szerintem ez nem jófej-nem jófej kérdés, ha vki megbeszéli a szexkapcsolatot, akkor szerintem előbb ki kéne derüljön, hogy szűz-e vagy sem, mint közvetlen behatolás előtt, de ha mégis így történik, akkor a lány azért teheti, mert azt szeretné, hogy ne mint egy légkalapács dugja meg a faszi, hanem figyeljen rá oda egy kicsit jobban (ami amúgy szerintem elvárható lenne ilyen kijelentés nélkül is). 25F
2018. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nagyjából ezekre a véleményekre számítottam. Köszönöm a gyors válaszokat.
2018. márc. 8. 13:33
 17/30 anonim ***** válasza:
66%

Akkor megkérdezném, hogy tényleg akarja-e.


Ha igen, hát simán! Ha nem, behatolás nélkül is jól lehet érezni egymást.

2018. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
33%
Csak azt mondja, hogy még szűz, azt nem, hogy nem akarja. :)
2018. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
10%
Meghagynám másnak a szüzességét. Úgy sem lennék arra méltó, hogy elvegyem valaki ártatlanságát. Mondjuk a normális szexet se érdemlem meg.
2018. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
Ha akarná, komolyan a szexet, elvenném...
2018. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!