Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagy nyitott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy nyitott a szexben? Pld izgatna ha látnád a párodat barátodat, barátnődet mással szex közben, de közös beleegyezéssel?

Figyelt kérdés
A negatív erkölcscsősz kommentekre nem vagyok kíváncsi.Lapozz tovább ha ez neked sóknak tűnik.Privátban viszont szívesen beszélgetek erről.
2018. márc. 6. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, izgatna, pláne, ha rendszeres lenne és még pénzt is keresne vele.
2018. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem izgat ugyan de elfogadom és megértem ha erre vágyik.
2018. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Én megnézném a férjem más nővel, de ő nem tenné meg, mert engem szeret.
2018. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
és a sok férfinek nem mondható ember , hogy lepontozott :D akkor is tartom a véleményem nem bírtok dugni és mással dugassátok az asszonyt... betegek 8 as voltam
2018. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgatna, ha latnám a barátomat másik nővel, de csak akkor, ha en is részt vehetnék. Nem csak fantazia téren izgat, hanem tényleg meg szeretném élni.
2018. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem sz.pott már le csaj a bnőm előtt. Rendesen folyt a bnőm puncija, mire befejeztük, tetszett neki. 31F
2018. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná az asszony, hogy szeretne mással engedném neki, lényeg, hogy élvezze. Lehet a nézése azért zavarna. De erre nincs reális esély. Asszem én nem tudnám előtte csinálni mással.
2018. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nyitott vagyok. Nyugodtan tömheti a postás előttem, nem zavar. Há 2018 van nem?
2018. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!