Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagy nyitott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy nyitott a szexben? Pld izgatna ha látnád a párodat barátodat, barátnődet mással szex közben, de közös beleegyezéssel?

Figyelt kérdés
A negatív erkölcscsősz kommentekre nem vagyok kíváncsi.Lapozz tovább ha ez neked sóknak tűnik.Privátban viszont szívesen beszélgetek erről.
2018. márc. 6. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tetszik a negatív válasz minek kérdezel? Úgy kezdődik a kérdés mennyire vagy nyitott... Kukkold téma nem mindenkinek jön be. Ez van.
2018. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyitott vagyok sok mindenre a szexben, csináltam már " érdekes" dolgokat...de speciel ez nem jön be, bocs.
2018. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem igatna, mert nem egyeznék bele, ha felvetné a kérdést vagy célozna rá akkor szakítanék. Ha nem érdekel a tiédtől eltérő vélemény akkor miért nem azt írod ki hogy csak olyan nőktől vérsz választ akit a barátja előtt megdughatsz.
2018. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Engem pl izgat nagyom, hogy mas nojet/feleseget dugjam a parja elott. De az is, hogy csak en “kukkoljam” tehat nezokent vagyok jelen egy par szeretkezese kozben:)
2018. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,izgatna,látni mennyire élvezné mással.
2018. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

számomra a nyitottság nem azt jelenti hogy osztozkodom a páromon vagy a párom osztozkodik rajtam.

nem egy szelet kenyér vagyok amit megfelezünk és elosztjuk vagy beleharapni abba a felébe amibe a másik bele evett.

24N

2018. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Imádom ha dugják a barátnőm
2018. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
nyitottak vagyunk mind ketten , de biztos nem arra izgulok , hogy más dugja a csajom... ha egy férfi nem bírja kielégíteni a barátnőjét az dugassa mással szerintem :) és jöhet a lepontozás :D
2018. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Eléggé nyitott vagyok szerintem, de osztozni nem lennék hajlandó. Kifejezetten kiábrándítónak tartanám ha látnám a párom mással, és azt is, ha ő látna engem. L.
2018. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Izgatna ha láthatnám.
2018. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!