Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megyek el ilyen nehezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megyek el ilyen nehezen?

Figyelt kérdés
Szexnél NAGYON ritka amikor sikerül az orgazmus, nyalásnál pedig van hogy akár fél órát nyal a párom mégsem sikerül elmennem. Érzem hogy már nem sok kéne, ezt kb 5 perccel az eleje után érzem de valahogy nem megy. 1x sikerült úgy kinyalnia hogy orgazmusom lett. De az is nagyon nehezen. Miert ilyen nehéz?
2018. márc. 5. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

1. Maszturbációnál magadnak könnyebben/gyorsabban megy?


2. Mennyit sportolsz? Tudtommal az orgazmus nagyon szoros kapcsolatban van a vérnyomásváltozásokkal. Könnyen megeshet, hogy egy kardioedzésben gazdagabb életvitellel javíthatsz a helyzeten.

2018. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggodj, nalam is hasonlo volt a helyzet, az en esetemben azert volt ez mert nem igazan tudtam magam elengedni eleinte, add at magad a parodnak! Illetve nyalas kozben ujjazzon teged es nehany perc mulva garantaltan el mesz majd
2018. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es: ha magamnak csinálom úgy változó. 5-10 perc kb.

Sportolni nem sportolok úgy igazán. Néha futni járok de mást nem.

2018. márc. 5. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az 1# igazi gyíkgyökér, ne foglalkozz vele. A sport és a maszti is segíthet - de azt kalkuláld bele h valszeg Te ilyen típus vagy. Olyan pasit találj, aki szereti a hosszas előjátékot és a szexet bírja ameddig csak kell. :)
2018. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem megy hüvelyben, nyalástól meg sok idö. Sok nő van igy ezzel nyugi. A hüvely ujjazást nem eröltetném, szerintem nem lesz jo, viszont a fenék ujjazást és csiklo nyalást együtt kiprobálhatnád. Nálam csodákra.kéoes
2018. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal megbeszélted, hogy hogyan tud a legjobban felizgatni nyalásnál?Soha ne arra gondolj, hogy most orgazmusom lesz, vagy kéne lenni, csak add át magad az érzésnek.
2018. márc. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Ne stresszelj rajta, lazulj es amennyire csak tudsz. Talan segitsetek ra az ellazulasra egy kis alkohollal, nekem az elejen sokat segitett, utana meg mar ment az ellazulas anelkul is.
2018. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!