Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek menjek e prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek e prostihoz, ha a fogaim nem túl rendezettek?

Figyelt kérdés

Max. nem ad csókot? Vagy lehet, hogy emiatt elküld?

Nem szeretném végig feszengeni az egészet...

25 éves szűz vagyok. Emellett alacsony, nem előnyös arcberendezésű, kicsi a péniszem, stb. :D


De már elég nagy teher a szüzességem. Viszont azon túl, hogy nem is tudnék, jelenleg nem is szeretnék barátnőt, mert vannak pszichés gondjaim és ehhez még fejlődnöm kell.

Csak szexre meg aztán tényleg soha senkit nem tudnék felszedni...



2018. márc. 5. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam prostinál, úgyhogy csak vad találgatásokba bocsátkozom, de szerintem a fogaid miatt biztosan nem küldene el. Ha kifizetik, akkor -szerintem- a kinézeted nem lehet akadály.

Nekem is voltak önbizalom-problémáim, úgyhogy átérzem a helyzetedet és kitartást!

2018. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
A prostinak mindegy. Az üzlet az üzlet. Ennyi. Te vagy az ügyfél, ő szolgál ki téged. Mint a pincér. Csak ő nem pörköltet tálal neked, hanem puncit. A pincér se ítél el, ha nem szép a fogad
2018. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak attól félek, hogy esetleg emiatt áplatlannak is néz, ami elvileg kizáró ok... Amúgy az én definicióm szerint nem vagyok az, de kinek mit jelent az ápolatlanság.
2018. márc. 5. 20:02
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Max nem fog csókolni de ha ápolt vagy (értsd nem vagy szagos sehol, rendesen odamész nem fog elküldeni)
2018. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
A prostik csókolóznak?Szerintem amúgy sem csókol.De tisztán levágott körmökkel tiszta ruha fürdés után... Nem fog elküldeni
2018. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem fog elküldeni nyugi.


A kis farok meg előny!

Könnyebben becsúszik...


Amúgy mennyire kicsi? 12-14 cm? A prostik álma. Egy gyors vágta és már véged is van :D


Jó lesz ez, ne félj.

2018. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi... Amúgy a legtöbb vállal csokolózást, olyan 90%. Ebből kb. 40% extrának számolja fel.
2018. márc. 5. 20:56
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd a csókot. Mintha 8 f...szzal smárolnál aznap.


Felesleges... meg ha azt mondja, bocs inkább nem akarok, "szimpátia alapon", akkor elkúrja csak a kedvedet.


Szopast fel magad, fel a gumi, dőlj hátra és nézd ahogy eltűnik a farkad a punciban. Gondolj a halott nagyanyád vintázskeretes fotójára, akkor nem fogsz 5 másodpercen belül kitárazni, még ha szambás mozdulatokkal flappog a logarléceden, miközben úgy tekeri a csípejét, hogy forog veled a világ.

2018. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Amúgy mennyire kicsi? 12-14 cm? A prostik álma. Egy gyors vágta és már véged is van :D "


12-13 cm között.

Mondjuk nem teljesen vágom, hogy mi az összefüggés ez és a között, hogy gyorsan elmegy valaki... :D


Rendben akkor csókot nem kérek, csak remélem nem lesz olyan hogy belépek az ajtón és egyből csókkal kezdené (olvastam ilyen beszámolókat), aztán amikor realizálja hogy milyen a fogsorom el kezd visshakozni és ez így egy igen kínos szituvá válik.


Mindenesetre nem olyan hirdetőhöz fogok menni aki az "ezt nézem meg először egy férfin" alá azt írja, hogy fogait, mert gondolom Ők erre érzékenyebbek.

2018. márc. 5. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
3%

Dehogy indít csókkal. Először megbeszélitek mit akartok, főleg ha új vagy. Kamu hülyeség aki ezt írja (elsőre)


Sajnos sok a kamu beszámoló is amúgy, amikben oldalakon keresztül leírják és felmagasztalják a csajt, az gyanús.


Nincs semmi összefüggés. Csak gondolom még gyorstüzelő is vagy :(


Sajnálom, hogy kib..szott veled a élet. Próbálj fogakat összeszorítva dolgozni/tanulni/vállalkozni ezerrel. Össze kell gyűjtened annyi pénzt, hogy a fogak rendbehozása ne legyen gond.

Illetve a jövőben választhatsz robottestet is, mi most pont ilyen robot protézisekkel és implantátumokkal foglalkozunk.


Eljön az a kor amikor egy 190 cm magas, veszettül jóképű android testet kaphatsz, hatalmas 20 centis kimeríthetetlen szörnyf...sszal.


Akkor majd elfelejtik a csajok, hogy ki voltál, onnantól te leszel az úr.

2018. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!