Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex vizimentővel, lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex vizimentővel, lányok szexeltetek már vizimentő sráccal?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy jött össze? Milyen volt?

Hány évesek voltatok?



2018. márc. 3. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nos, nekem általában a legváratlanabb helyzetekben szokott begörcsölni a lábfejem, de olyan brutális módon... Az egyik ilyen természetesen nyaralásra időzített, amikor épp a tóban labdáztunk. Egyik barátnőm kicsit túlküldte a labdát, és be kellett úsznom érte a mélyebb vízbe, mikor rámtört. Azt hittem ott halok meg, annyira fájt, hogy nem bírtam mozgatni a lábamat, csak csápoltam a víz felszínén. Idő volt, míg leesett a többieknek, hogy nem viccből fuldoklom, akkor ordítva megiramodtak felém, de akkor már a vízimentő srác is úton volt.

Negyedórával később már a kis orvosi szoba szerűségben dideregtem a sokktól és közben az örömtől, hogy élek. :D Nagyon aranyos volt a srác, hozott nekem egy hatalmas bolyhos törölközőt, amibe belefészkeltem magam, aztán bekente és megmasszírozta a lábam. Egy idő után feltűnt, hogy már nem masszírozza, csak simogatja, mire rettenet zavarba jöttem. Akkor, ott nem történt több, de később igen. :P Nagyon jó volt, mindig jót nevetett rajtam, hogy milyen lelkesen gyurmázom a mellkasát. :D 19 voltam azon a nyáron.


24/L

2018. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Orultseg123 ***** válasza:
100%
Baywatch!
2018. márc. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 ő nem gyurmázott a te melleiddel? 😁
2018. márc. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Csak kivertem neki tavaly nyáron. 25L
2018. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!