Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti érzitek ha mereved...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti érzitek ha merevedik a péniszetek?

Figyelt kérdés

Érzitek miközben erektálodik?

Milyen érzés közben? Ameddig a puhából kemény lesz?.

És mennyi idő ez?


2018. febr. 26. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzem, változó. Kb 5-6 másodperc, jó érzés, ha nem nyilvános helyen vagy mert akkor látszik
2018. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Milyen érzés? Leginkább szexre vágyakozó.


Mennyi idő? Max 1 perc, de inkább negyed.

2018. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érezzük, nekem így feszül, vagy nem is tudom, érzem, ahogy megtelik vérrel, de összességében kellemes érzés.
2018. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne érezném és néha kellemetlen is tud lenni amikkor látszik !
2018. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzem, és szerintem minden ffi érzi.
2018. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen érezni, én azt mondom,hogyolyan kellemes érzés ahogy elkezködik,aztán lassan átmegy egy feszítő érzésbe. De kellemes érzés.
2018. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, érzem. Jó érzés. Általában pár másodperc.
2018. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az idő az sok mindentől függ, ha most elkezdek erőlködni, hogy na kérlek állj már fel, mert a gyakorikérdéseken valaki ezt kérte, akkor kb. egy perc kell hozzá. De ha odapattintok egy frankó poreszra vagy megjön az életem értelme mondjuk szexi ruhában akkor negyed perc is elég.

Ugyanígy az előnedv is, ha intenzív az élmény akkor nagyon hamar és sok jön, ha nem intenzív akkor állhat fél órán át is farkam, de nem jön semmi.


Merevedést érzeni, de általában azért, mert feszül a nadrágban. Ha csak a levegőben van akkor csak kicsit. Viszont mozgatni tudjuk, fel-le tud himbálózni kicsit meg tudjuk pulzáltatni kicsit.


Gondolom nő vagy. Mi meg azt nem tudjuk milyen érzés az mikor valami kitölti a kitöltendő helyeteket. :D

Ebből a szempontból a melegeknek annyival előnyösebb, hogy ők ha akarják akkor mindkét oldalt ki tudják próbálni.

2018. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem az érzést, utána pedig így hajlítgatni szoktam, mint ha el akarnám tőrni :)
2018. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam szorongatni kicsit néha, de általában kiverés lesz a vége. :D Mert hát jól esik, na.
2018. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!