Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kézzel teszitek be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kézzel teszitek be a lánynak a péniszetek vagy "beügyeskeditk"?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de nézzétek el nekem és normálisan válaszoljatok
2018. jan. 6. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a punciját simogatom a lánynak, és közben teszem be. Tehát a kezem ott van, érzem, hova kell tenni.
2018. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elég nedves kéz nélkül is simán bemegy és úgy a legjobb érzés is mindkettőnknek.
2018. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor hogy
2018. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első behatolás általában rásegítéssel megy, a következők mennek kéz nélkül. Van, hogy úgy csinálom.
2018. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En általában kézzel irányba állítom es amikor erzem hogy a makkom hegye ott van a hüvelybemenetnél, akkor mar el szoktam engedni
2018. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, mint a 4-es. Az elsőnél be kell irányítani a dolgokat kézi célzással. Utána már megy kéz nélkül is, ha második menetről van szó, vagy ha menet közben kicsúszna a nagy igyekezet során. ;)
2018. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kézzel. Elég nagy intim mérettel rendelkezem, úgyhogy muszáj kézzel rásegíteni kicsit. 23/F
2018. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nőm beigazítja. Az elején nem akarta, de látta, hogy ügyetlen vagyok, és elfogyott a türelme. :)
2018. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!