Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak akik engedik a feleségü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik engedik a feleségüknek hogy mással is szexeljenek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? működhet így jól egy házasság hogy a feleség mással is van?

2018. febr. 26. 10:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Aki szex nélkül él életet maradjunk annyiban ott komoly egészségügyi gondok vannak. Normális ember vonzódik a másik nem felé,ha egészséges.Persze látszólag bármit el lehet adni,csak fel kell ébredni.Másrészt a szex lényege pont az hogy örömet okozz a párodnak. Mivan ha ő másra is vágyik nem csak rád,hisz ő is ember? Vagy olyanra ami neked nem jön be? Akkor mennyen a p.i.c.s.á.b.a ugye? Ez ám a szerelem.
2018. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

#11

én attól tartom magam embernek hogy uralkodni tudok az ösztöneimen, és van öntudatom.

Akit csak az ösztönei vezérelnek az csak külsőleg hasonlit az emberhez.

2018. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Akinek van 1 kis esze tudja hogy minden ember változik az élete során.Amit most mondasz lehet 10 év múlva nevetnél magadon.Az hogy milyen családi mintát látsz az 1 dolog,hisz nem látod a szüleid szexuális szokásait. Apukámék 40 éves házasok,még sem hinném hogy csak egymásnak voltak,pedig anyukám 17,apukám 27 volt mikor összejöttek.
2018. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer beszéltem egy sráccal,aki ma már 30-as.

Azt mondta ő csak abban az esetben tud elképzelni házasságot,ha mindkét részről nyitott lesz a kapcsolat.


3 alapszabállyal.


1.Nincs nem kívánatos terhesség mástól

2.Nem visznek haza nemi betegséget.

3.Attól,hogy napközben valaki mással dugtak az nem kifogás arra,hogy egymással nem.

2018. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
ezt a süket dumát ember!! Itt csorgatod a nyáladat és én hűséges vagyok.Annyira átlátszó és óvodás amit írsz. Persze ezt még egy 14-16 éves lány elhiszi,de egy 30 körüli tapasztalt nő már nevetne rajtad.
2018. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Szinoníma: Kérdés: Az a madár e a tiéd akit ketrecbe zársz,és kétségtelenül a tiéd mivel nem engeded ki,vagy az a madárka akinek kinyitod a kalitka ajtaját,és ő kirepül,de kinyitod neki az ablakot is,ő ki száll rajta,de visszajön és a kezedből eszik.Visszajön a szeretetért,az őszinteségért,a megbecsülésedért. Vagy mitől félsz hogy más többet adna neki mint amit te emberileg is? Nekem nincs félnivalóm.
2018. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
#11 nekem semmilyen problémám nincs azzal, hogy a feleséged másra vágyik. ez a ti dolgotok. neked van azokkal akiknél ez nincs ez így. te gondolod azt, hogy nekik nincs eszük vagy valami bajuk kell legyen. mellesleg az összes pap és apáca szex nélkül és teljes életet. de egy csomó más ember is nagyon sokféle okból. teljesen abszurd ez, hogy nem lehet csak így élni, hogy a felséget más is dugja meg.
2018. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon nem látod a valóságot.Valószínűleg neked az élet 1 kudarc lesz. Itt van a valóság,láthatod.Az emberek 1 része 3-asozik,meg párt cserél a többiről már nem is beszélnék,pedig van jócskán mindenféle szexuális kultúrával megáldott ember.Pont akiről azt hinnéd milyen ártatlan a legalamuszibb az a leg vadabb a szexben.Te bizonyára 1 kis zöldfülű tudatlan lehetsz ennyi élet tapasztalattal.Hol élnek a papok és az apácák szex nélkül? Azért hallani pedofil papokrol mi? Na menny más a picsbe a hülyeségeddel. 1 önző paraszt vagy és azt hiszed majd 1 lány egész életedben csak rád fog vágyni,semmi és senki másra? Jó nagy naív és beképzelt valaki lehetsz ha azt hiszed te vagy a világ közepe. Gondolom lehetsz vagy úgy 16-18 éves.Majd felébredsz kicsi gyerek,belelóg még a kezed a bilibe.
2018. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Igen,vannak.Működhet jól a házasság,a 14-es válaszoló három alapszabályával.
2018. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
2018. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!