Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kos férfiak! Mit szerettek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kos férfiak! Mit szerettek az ágyban?

Figyelt kérdés
Minden érdekel;)Kort is írjatok légyszíves!

2018. febr. 24. 13:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A paplant
2018. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as nagyon nincs igazad. Nézd meg a világon mindenhol a demográfiai adatokat. A kosok születnek a legkevesebben. Innentől kezdve messze nem 1/12. A legnépesebb hónapban pl hazánkban olyan 8600 (rák)gyerek születik, míg a legritkább(kos) kb 7200. Ez 9 és 7,6%-ot jelent arányaiban. Szóval számottevő az eltérés. De mint mondtam máshol is ez az arány. Ez ráadásul nincs nemekre bontva.
2018. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
90%

Sajnos még szűz vagyok 23 évesen :(

Egyébként szereték én sok mindent...

2018. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul a kos férfiaknál állítólag 10 évvel kevesebb ideig élnek. Gyakran baleseti halál miatt
2018. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fiuval is olelkezni
2018. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fiukat,lányokat.

Lassú szopást,gyengedséget.

Persze lehet kicsit vadulni,de nálam a fojtogatás nem gyerebe. A pofon elég főleg farokkal :).


32/F

2018. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok csók. Bár a hétköznapokban nem szeretem, ha bárki a karomat, vagy a mellemet markolássza, de akivel együtt vagyok attól jól esik az ágyban ilyenkor. Csak olyankor érezzem, hogy szereti a másodlagos nemi jellegeimet. Minden módon foglalkozzon a férfiasságommal eleget. A lassúzást nem bírom sokáig. De annyira vadnak nem mondanám az igényeimet. Bár ha a hátam karmolják, az tud ösztönzőleg hatni. Csak strandra nem lehet utána menni... 31
2018. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#12

Igaz, rosszul mondtam, és változó a gyakoriság. Arra próbáltam csak kilyukadni, hogy nem a csillagjegy a meghatározó, csak kevesebb embert szólít meg vele (átlagosan 1/12-ed, de nyilván van szórás, tehát egy csillagjegynél nem pont ennyi). Egy személyiségre kérdez rá, ami független attól, hogy a születése melyik autonóm időszakhoz köthető.

2018. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!