Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy annyira nem tetszett a csaj hogy fel se állt rá?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy már levetkőztetek meg minden, csak fekszik mint egy darab fa, nem csinál semmit.
2018. febr. 23. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
többször is, egyedül a mostani barátnőm akit tényleg nagyon vonzónak találok, az előzöket csak közepesen ,gyakran fel sem tudtam izgulni rájuk, amikor meg igen akkor másról fantáziáltam
2018. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem is a fa.., hanem ha nincs érzelem. Ha nem elég mély az ember...
2018. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

inkább olyan volt,hogy fent voltunk nálam,bugyiban rohangászott,de dugni nem akart.

és ez ment 2-3 órán keresztül,végig húzta az agyam.

aztán nagy nehezen összejött,de ezt el lehet képzelni,hogy ilyen idegrendszeri igénybevétel után kb 2 perc alatt kilőttem szinte már fájdalmas görcsben és utána az agyhúzás miatti undortól már nem is kívántam,sőt volt hogy taxit hívtam hogy elmenjen.

igazán szörnyű meg csak 1 volt.

tök jól nézett ki nagy kerek fenék,hatalmas mellek,aztán amikor benyúltam a cicihez tejeszacskót fogtam.

levetkőzött és kiderült hogy a ruha tartotta össze.

aztán mesélte hogy nemrégen fogyott 30 kilót.

tisztességből végig kellett csinálnom,úgyhogy szorítottam a farkam tövét amíg fel nem állt és úgy megdugtam,de utána gyűlöltem magam.

2018. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tttssj ***** válasza:
Igen, megesset már. Túl sokáig (órákig) húzta az agyam amitt persze ő is tudot, ezek után már hiába volt jó a csaj. Felizgatot ami később idegeségbe ment átt. A későbiekben sem úgy izgultam fel rá mint a történtek előt. 27F
2018. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hu 3 ik valasz iró.

Jol le irtad el képzelni is rossz!

F./31

2018. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!