Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem baj szerintetek hogy úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj szerintetek hogy úgy szexeltünk hogy nem járunk?

Figyelt kérdés

Az egyetemen még tavaly megismerkedtem egy fiúval,már kezdettől nagyon jól elvoltunk egymással,és eléggé bejöttünk egymásnak már az elejétől:)Mindketten sportolunk így már ez közös pont volt kettőnk között:)Viszont valamiért kerülgettük is egymást,de nyáron így többen mentünk nyaralni a balatonhoz,köztük ő is jött:)Ott is elég jól elvoltunk egymással:)Egyik estefelé amikor így többen a tónál voltunk,elég spontán egymásnak estünk a fiúval és szexeltünk is...

Olyan spontán történt minden hogy utólag is elég fura volt,nem bántuk meg mert mindketten akartuk de mivel nem jártunk akkor sem így kicsit fura volt a szitu mindkettőnknek:)Előtte készült rólunk egy közös kép is:)Akit érdekel annak privát levélbe áttudom küldeni:)Ti mit gondoltok amúgy az ilyen kalandokról így fiatalon?Nem baj hogy komoly kapcsolaton kívül ilyesmi történt köztünk?Utána még kavartunk pár hónapig meg elkezdtünk járni is de az nem működött köztünk sajnos:S:)20/L


2018. febr. 21. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeretem nincs gond vele addig míg mindketten ugyan azt akarjátok és jól szörakoztok.
2018. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nembaj. De most akkor mire is vagy tulajdonképpen kíváncsi?
2018. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp amiket kérdeztem azokra:)
2018. febr. 21. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, fiatalok vagytok ki kell élvezni azt az időt és nem szarozni. Teljesen normális dolog ez.
2018. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Igazából te tudod, neked mi fér bele. Valaki megbánja, nem szereti kapcsolat nélkül, ha nem komoly. Te nem ilyen vagy. A közös képet megmutathatod privátban.
2018. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így gondolom:)Örülök hogy más is hasonlóan gondolja:)
2018. febr. 21. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Gáz. Érzelmi nyomiság nem elköteleződni komoly kapcsolatban a korodban.
2018. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nektek jó volt akkor nincs vele gond. Fiatal vagy élni kell:)) a képet elküldheted ha szeretnéd
2018. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Részedről rendben lenne, ha ő küldözgetné a fotótokat kíváncsi férfiaknak, ismeretlenül?
2018. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is feküdtem már le olyan férfiakkal,akikkel nem voltam kapcsolatban.
2018. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!