Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, már 1 hónapja nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, már 1 hónapja nem szexeltünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Baratommal 2 eve vagyunk egyutt, 1 eve elunk egyutt.

Mindketten olyan tipusok vagyunk hogy egy veszekedesnel ha megsertodunk nagyon nehezen nyilunk meg a masiknak ujra.


Alapbol a munka miatt stresszesek vagyunk (egy helyen dolgozunk) sosem egymassal veszekedunk ott, inkabb segitjuk egymast, de ez is kihat a kozos eletunkre mert van hogy faradtan kidolunk mar 8kor.

Emellett nekem iden az osszes kozeli baratom elkoltozott egyetem miatt es kicsit egyedul erzem magam.

Neki csaladja es baratai kulfoldon vannak igy rengetegszer marad fent éjjel hogy veluk beszeljen illetve xboxon játszik barataival sokat (ejjelig idoeltolodas miatt).


Multkor volt egy eleg nagy veszekedesunk aminek majdnem szakitas lett a vege. Vegul megbeszeltuk de ugy erzem nem elegge mert azóta (1honapja )nincsen se csók se szex.

A szexben kozrejatszik az is hogy elkezdtem szedni a fogamzasgatlot es sajnos sokszor voltam rosszul viszont az mar 2 hete abbamaradt. .


Legelobb kb Pont 2 hete beprobalkoztam de elutasitott az volt a valasza h mit gondolok miért nem kozeledett felem, a veszekedes miatt mert bantja meg mindig a dolog.


Én megertem neki is sok minden nehez de engem nagyon zavar hogy nem is probal meg felengedni. Nekem nagyon fontos a szex nem birom jol most sem. A gyogyszer is folyton befolyasolja a hangulatom egyszer sirok egyszer nevetek ok nelkul valtozik a hangulatom a multkor a szexhiany miatt a szobaban ultem es sirtam. Neha tokre az jut eszembe h inkabb xboxozik minthogy velem legyen meg inkabb elmegy kiv-rni maganak ahelyett hogy szexelnenk.


Probaltam mar vele beszelni de ugyanazt a valaszt kaptam.

Nagyon szeret de sok a problemank es a legutobbi veszekedés valoban nagy volt es nincs mèg kedve ehhez.



Ti mit javasoltok? Mit tennetek a helyemben?


Nem akarok szakitani,megoldani akarom.


2017. szept. 15. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Az sokat segítene ha szexelnétek, mert sok feszkót eloldana. Ha viszont nem akar, akkor vedd kezedbe az irányítást. Pl. Reggel, amíg alszik, kezd el orálisan izgatni, de olyan istenesen. Nagyon kicsi az esélye hogy nem fogja elkapni a vágy.
2017. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó ötlet volt együtt maradni? Ha tényleg olyan nagy volt az a veszekedés,hogy ennyire elhatárolt titeket és ennyire meg van bántva a fiú,akkor ez valahogy számomra már a "határ átlépése" után van. Ez innentől nem bizalmi kapcsolat... Valami eltört benne. Nem tudom te hogyan élsz meg egy veszekedést,de lehet neki ez most olyan sok volt,hogy elgondolkoztatta a kapcsolatotokon és esetleg el is hidegült tőled. Ez komoly gond... Ha nem tudjátok megbeszélni és nem kommunikáltok rendesen,nonstop veszekedtek akkor ebben mindenki csak sérül. Kezdj el változtatni magadon. Legyén pozitívabb,próbálj higgadt maradni mert ha ez így megy és mindent hagysz,hogy "ez csak stressz" akkor hamarosan tönkrementek. Valamint azt is javaslom,hogy válts fogamzásgátlót mert az a fajta nem neked való (nekem az enyémtől pl sosem volt semmi vajom).
2017. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2,5 éve vagyunk együtt van közös kicsink.

Utolso szex juli 1

Ez van majd lesz ha alszik a pici éjszaka is.

2017. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!