Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha a férfi nemiszervemn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a férfi nemiszervemnél hosszabb a nagy araszom mikor áll, de viszont vastag ha méretrôl van szó?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi?
2018. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor áll, nem nagyobb a saját nagy araszomnál, akkor kicsi?
2018. febr. 19. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az a nagy araszod? Hüvelykujj? Mutatóujj?
2018. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hüvelyk és a kisujj.
2018. febr. 19. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
9es férfikezemen 22cm a nagy arasz,16 felett már nem kicsi..azzal már örömet tudsz okozni a mélyebb nőknek is.Bár ha összefutsz egy kosárlabdázó nővel,meglepetésben lehet részed :D
2018. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az átlag vastagság 4-4,5cm cm, kerületre 13-14cm. Ami ilyen 3,5cm vékony selejt, abból semmit sem éreznek. Örülj, hogy legalább vastagságod van, nekem még az sem jutott...
2018. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
#7 Legalább megpróbálnád a pénisznövelő masszírozást ?Régen én is alig akartam elhinni,aztán segített,megvastagított nagyon jól.Persze miután elkötelezetten csináltam.
2018. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerinem nem gáz, keveseknek nagyobb :D

18/F

2018. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak sajnálni tudom azokat, akik kétségbeesetten méregetik a farkukat, és közben rettegnek a kapcsolatteremtéstől.

Fiúk, fordítva ültök a lovon!!

Vannak olyan lányok, akiknek csak a faszméret számít, de az isten óvjon mindenkit tőlük, hiszen azok mindenkivel lefekszenek, hogy kipróbálják, vajon tényleg nagyobb-e, jobb-e.

Az összes többi másként működik. A fiú érdekli, azután, ha már tombolnak az érzelmek, akkor szex is lehet, és nem számít, mi mekkora. A lányok attól rettegnek, hogy nem elég szépek, túl kövérek, vékony szálú a hajuk, kicsi, vagy nem szimmetrikus a mellük, stb. Ha az a fiú szépnek találja őket, más nem érdekli a lányokat, nem méricskélnek, elfogadják, amitek van. Sokkal gyakoribb, hogy a túl nagy méret okoz nehézséget.

2018. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!