Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes kapcsolatban lenni valakivel, akibe nem vagytok igazán szerelmesek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb fél éves kapcsolatban vagyok egy sráccal, aki iszonyatosan rendes, odaadó és nagyon szeret engem. Viszont bennem nincs meg az az óriási szenvedély, tűz, ami pl. az első szerelmemnél megvolt, az az igazi szerelmes érzés. Viszont azt sem mondanám, hogy nem szeretem, mert ez nem igaz, szeretem őt, csak máshogy. Viszont félek hosszú távon ez az érzés is elmúlik majd. Nem tudom, hogy ezek miatt az enyhe érzések miatt, vagy alapból, de a szex sem az igazi vele. Jó-jó, de kicsit olyan semmilyen (pedig már rengeteget csiszoltunk rajta).

24N-25F


2018. febr. 19. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni. Nekem volt hasonló egy nővel anno, türelmes voltam, én is vártam az érzést, meg a minőségi szexet, de mivel volt már összehasonlítási alapom, egyre inkább úgy éreztem, Volvo- jól ültem Skodába...fél év után szakítottam.
2018. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én azt tanácsolom ilyenkor, hogy fiatalon az ember próbálkozzon, tapasztalatot szerezzen, még akkor is ha nem az igazi szerelem, de nagyon sokat tanulunk ezekből, plusz lehet lesznek szuper hónapok a szerelem mentesség ellenére is. De 24-25 fele törekedjen egy igazi, szerelem kapcsolatot keresni, mert azt nehéz találni és kell jó néhány év, hogy házasságig eljusson.

Ha csak 28 évesen kezdesz szerelmet keresni (nőként), lehet megtalálod 30 évesen, 33 évesen házasság, 35 évesen gyerek, ha nagy szerencséd van

2018. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont #2es válaszoló, nem mindenki vágyik ám házasságra, gyerekre...lehetnek más céljai is az embernek az életben
2018. febr. 19. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!