Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 40 éves nő a szeretőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves nő a szeretőm akar lenni?

Figyelt kérdés
Egy 40-es nőci felajánlotta, hogy legyek a szeretője. 26 éves vagyok és még nem volt ilyenben részem. Meg nem is az esetem, viszont egy patront megérne. De utána már nem akarnék tőle semmit. Ti elmondanátok neki, hogy csak egy alkalomra kell?
2018. febr. 13. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
mond meg neki, hogy “kivanlak teged, es szivesen kiprobalnek veled egy estet kettesben” ebbol az “egy estebol” csak leesik neki hogy nem”tobb esterol” van szo
2018. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elrabol, megerőszakol, elad selyemfiúnak...ezer meg egy veszélye van ennek gondold át. Tudod milyenek ezek a 40-es nők? :O
2018. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szeretőt írt,az nálam meg mindenkinél ki érti,csak eseti szexet jelent.Nem lehet hogy a nejem az?😂😂40 és nyitott a kapcsolatunk.👍
2018. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha a nejed 70kg körül van és rövid hajú, akkor van rá esély 😂
2018. febr. 13. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne döntsd ele lőre, hány alkalom lesz, nekem fiatalabban volt idősebb, de jó is volt, meg sokat is tanultam
2018. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy alkalom után pont ő dobna téged, ha nem azt nyújtod, amit elvár.
2018. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy 40-es nőnél nem nagyon lehet maszatolni, ott oda kell tenni magad kisfiú. A szuszt is ki fogja hajtani belőled.
2018. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán bele megyek a dologba. Nem igazán jön be nekem.
2018. febr. 13. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán hagyd a fenébe.
2018. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Én soha nem értem be maradékkal sem adtam lejjebb klasszisokkal . Ha nincs partnerem vagy kapcsolat nem megyek a 6os útra oláhokat bulázni sem lakásprostikhoz . De házas nőt meg haver csaját se rakom meg . Ennyi igény kell . Amennyiben 16-50 évig dögös és érdekes a nőci aki felkínálkozik sima a pálya .
2018. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!