Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megígértem, hogy páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígértem, hogy páromnak legszebb élménnyé teszem az első együttlétünket. Tippek?

Figyelt kérdés
33 vagyok, párom 23. Én úgymond már kicsit "kinőttem" ebből a dologból, ezért kérnék néhány tippet. Köszönöm előre is!

2018. febr. 11. 22:07
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Mármint miből nőttél ki?

Gyertya megvilágítás, masszázs, rózsaszirmok az ágyon, kis pezsgő vagy bor, ha szereti.

2018. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő, kinek mit tetszik. Ha romantikus, akkor a gyertya, rózsaszirmok, virágcsokor, zene meg ilyesmi biztos tetszene neki.

Én is szűz vagyok (igaz fiatalabb), de én például az előbb felsoroltaktól nem sokkal inkább érezném magam kényelmetlenül - főleg a zenétől. - Én azt tudnám elképzelni első alkalomnak a nemlétező párommal, hogy egyrészt ágyon legyen, ne valami bokorban, mellékhelyiségben vagy ilyesmin. Másrészt pedig nincs konkrét időpont. Amikor mindketten vágyat érzünk rá, mindketten akarjuk. Mellesleg nekem csak elképzeléseim vannak, de elég romantikus lenne az nekem, ha nem egy virágüzletet rabolna ki és rózsaszirmok mindenütt, hanem csak egy szál vörös rózsa (ami mellesleg a jácint mellett a kedvenc virágom), közben pedig a nézése felér mindennel, csak azzal meg tudná mutatni mindazt amit a fentiekkel ki akarna fejezni. :)

2018. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!