Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van barátnőm, de vágyom más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de vágyom más lányokkal az intimitásra. Ez baj?

Figyelt kérdés

Nem, nem szexelni akarok mással,nem akarom megcsalni a páromat. Csak meztelenül látni lányt képről,de leginkább élőben, kicsit megnyílni egymásnak (verbálisan). Maximum simogatás/maszírozás ameddig el tudnék menni. Barátnőm amúgy nagyon féltékeny.

Ettől én rossz ember vagyok? Hogyan szabaduljak meg az ilyesmi vágyaimtól, hogy a barátnőm is megmaradjon?


Más is jár olyan helyzetben?mint én? Esetleg valami tapasztalat?



#intimitás #hűségesen
2018. febr. 11. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A fiúk általában a legyet is reptében! Nem egyet! Mindet!

Túl fiatal vagy, és még nem tapasztaltál eleget az életből (pidercéből) hogy elégedett légy! Szép dolog a hűség, a gruppenszex pedig élvezetes! Egyik ember egyiket éli meg, a másik a másikat. Van aki előbb csapodár, majd hűséges ember válik belőle! Van aki olyan balf.... hogy soha egy nőt sem tud meghódítani.

De te még fiatal vagy ahhoz hogy sokat agyalj ezen! Éld az életed! A normát, hogy mi fér bele, mi nem Te szabd meg magadnak! Ha túl extrém, és szégyellnéd, legfeljebb ne beszélj róla! Ha kipróbálod mással, arra vigyázz hogy ezzel a barátnődet, akit úgy érzem szeretsz ne sértsd meg! Soha ne tudja meg! Nincs olyan ember, aki ilyen esetben örülne az őszinteségednek! De mint mondtam, Te szabod meg, mi fér bele nekekd!

2018. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jaaaaaaa.....

Menj ki nudista strandra!

2018. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszike legutóbbi válaszolók. Megy a zöld. Ámde nem akarom a legyet röptében. Egyet sem. Tessék újra elolvasni a kérdést. Amúgy (sajnos?) a saját normáimba belefér. A lányéba nem.


A nudi strandot felvetettem neki. Ne tudd meg, mi volt a reakció! De mindegy, mert nekem nem a meztelenség képviseli az intimitást. A meztelenség csak kellék az intimitáshoz

2018. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

11-es!

Mi alapján, és hány évesnek gondolsz? Nemed, korod elárulod? Amúgy azt hiszem nem értesz teljesen, de köszönöm a jóindulatot,és hogy nem ítélkezel

2018. szept. 9. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!