Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van barátnőm, de vágyom más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de vágyom más lányokkal az intimitásra. Ez baj?

Figyelt kérdés

Nem, nem szexelni akarok mással,nem akarom megcsalni a páromat. Csak meztelenül látni lányt képről,de leginkább élőben, kicsit megnyílni egymásnak (verbálisan). Maximum simogatás/maszírozás ameddig el tudnék menni. Barátnőm amúgy nagyon féltékeny.

Ettől én rossz ember vagyok? Hogyan szabaduljak meg az ilyesmi vágyaimtól, hogy a barátnőm is megmaradjon?


Más is jár olyan helyzetben?mint én? Esetleg valami tapasztalat?



#intimitás #hűségesen
2018. febr. 11. 15:18
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
70%

az

ha szeretnéd teljes valójában,nem merülne fel benned ilyesmi

de lehet nem kapsz meg tőle valamit

beszélgess el vele

2018. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Én pontosan így vagyok, csak nehéz olyan lányt találni, aki ezt megérti... vagy csak beszélgetni akar, vagy ha már van intimitás akkor azt akarja, hogy behatolás is legyen...
2018. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni,én is így voltam,amikor volt pasim. Ha akarsz erről beszélni,írj
2018. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Eleinte ilyen megsem fordult a fejemben. De huszon évnyi házasság után, már igen. Lehet itt mondani, hogy nem szeretem, ez nem igaz, csak az ember vágyik valami újra. Lehet, ezt a nők másképp látják, de mi ffi-ak, így vagyunk kódolva.
2018. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

#4

Ne beszélj a nevemben.


52/F

2018. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
#5 a Legtöbb ffi! te nem tartozol a többséghez.
2018. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szuper párkapcsolatom van, sosem cserélném el senkire, mert mindenben (szexuálisan is) tökéletesen illik hozzám.

De időnként nekem is előjön ez a gondolat, vágy, amit persze elnyomok, mert sosem akarnám Őt megbántani/megcsalni.

Szégyellem ezt az egészet, mert hálátlannak érzem magam ettől, hiszen nagyon szerencsésnek mondhatom magam.

Ha több időt töltünk együtt akkor kevésbé érzem ezt a késztetést.

2018. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, hány évesek vagytok? Te vagy a lány..?
2018. febr. 11. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 25l, ő meg 30.
2018. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a vágy elég sokunkban megvan,nem kell"megszabadulni" tőle. sok utat járhatsz. pl. tantra, poliamoria, kérdés hogy a párodat is tudod-e vinni az utadon,vagy lemondasz ezen igényed kiéléséről, vagy keresel más lányt a teljes önvalód megéléséhez. Te dőntesz.
2018. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!