Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ti szoktatok szexelni miközben menstruáltok/mentsruál a párotok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére a párom nem zavarja, úgyhogy mi igen:)

Szerintem semmi rossz nincs ebben. Én soft tampont használok, a vérzésem meg amúgy sem erős.

2018. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Páromat nem zavarná, de én feszélyezve érzem magam, másrészt pedig erős fájdalmak és rosszullétek kísérik a menstruációmat, így kedvem sem lenne hozzá.

23N

2018. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Volt már rá példa egyszer talán, de az se volt az igazi. Inkább olyan szokott lenni, hogy az utolsó napokon, mikor már inkább csak maszatolok, de már nem bírjuk akkor egymásnak esünk.

Azért nem tanácsos ilyenkor szexelni, mert sokkal fogékonyabb ilyenkor a lány a fertőzésekre. Nekem enélkül is van elég bajom sajnos.

2018. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, teledurrantom. De most nincs nőm wazze.
2018. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem. Egyszer kétszer próbáltuk úgy de... Nem mondanám hogy bejött.:) Úgy gondolom azt a párnapot kilehet bírni. Ha én túlélem más is. Pedig én aztán szex éhes vagyok.:D 21F
2018. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:

igen,jóval "vadabb" a nő olyankor

..

2018. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem probléma. Előtte, utána is zuhanyzunk.
2018. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Viktóriaa20 válasza:
100%
Egyszer fordult elő de akkor már a végén jártam. :)
2018. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán előfordul, de olyankor már a vége felé vagyok.

Egyszer volt olyan, hogy aznapra beszéltük meg a találkát, amikor váratlanul hamarabb megjött. Első nap még nem volt olyan sok, de nekem elég kellemetlen volt. Mármint nem maga az érzés, hanem, hogy hiába kevès volt, de mègis véreztem.

2018. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Max utolso napokon, elötte fáj mindenhol, görcsölök, tulérzékeny ott minden...


28n

2018. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!