Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor épp menstruálto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor épp menstruáltok és nem akartok szexet a pasitokkal, attól még kielégíted őt? A pasitok ezt elvárja, vagy akkor lemond erről ő is?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Normálisan gondolkodó pasi olyankor nem erőlteti a dolgot,pár napot Ő is kibír.Szerencsére eddig nem volt ezzel gondom.22/L
2016. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
A párom mindig tud vele várni de mivel szeretem csinálni így kielégítem :)) 21L
2016. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Igaz én pasi vagyok, én nekem jol esik ha játszik velem a feleségem, de eröltetem neki. Igaz néha pedzegetem neki a témát h én is itt vagyok.
2016. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem okozott gondot, a piros betűs szex soha! Sőt! Sok előnye van, de csak akkor, ha Mindkét fél akarja! :D

De ha pl.: Nem volt kedvem/ erőm - fájt, választottunk más módot arra, hogy jó legyen ! :D

2016. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha épp meg van akkor is kívánom a szexet.. De pl ha nagyon görcsöl a hasam akkor nem.. Természetesen kielégítem szájjal vagy kézzel. De nem várja el ezt a párom. Ha ebben a pár napban nem nyúlnék hozzá nem venné zokon.. Inkább segít nekem hogy jobb legyen.. Simogatja a hasam bújik.. Vagy épp segít főzni takarítani.. Szóval nálunk ez így működik.. És eddig még nem volt ebből hiszti hogy miért nincs szex vagy más mikor menstruálok. :)
2016. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem csak a testi kielégülésről szól.
2016. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok szexet. Undorító! A férjem sem akar olyankor. Viszont ha úgy van kedvem/kedvünk, attól még orál, kézi mehet a férjemnek...nincs akadálya.
2016. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

mi pasik kibírjuk, de természetesen nagyon jól esik ha megcsinálják.

Azért annyit tudni kell a lányoknak, hogy oké, bírjuk pár napig, de egy idő után már eléggé kellemetlen és ha nem segítenek akkor más lehetőségek után nézünk.

Egyik ismerősöm (lány) mesélte, hogy ő amikor terhes volt utolsó 3 hónapban nem szexelt már és utána sem egy jó ideig és ez a lány hihetetlenül kiakadt, hogy rajta kapta a pasiját recskázni.

Már bocs, de ez ténylegesen kínzás. No recska, no szex, akkor már csak a félremenés marad...

2016. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem abban nincs semmi gáz, ha a hónapokra magára hagyott férfi kielégíti magát. Sőt, az lenne a furcsa ha nem tenné. Örültön a csaj, hogy a pasi nem kefélt félre :)

2016. aug. 22. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez hangulat és helyzetfüggő nálam. Ha éppen nem őrülök meg a fájdalmaktól, és nem vagyok levert, akkor általában szívesen kényeztetem a páromat kézzel, vagy akár szájjal is. Viszont a hangulatom nagyban függ attól is, hogy az elmúlt pár napban, hogyan bánt velem, és egyebek, mert, ha eleve durcás vagyok, és azt érzem, hogy az utóbbi időben nem igazán bánt velem kedvesen, stb, akkor nem lesz kedvem önzetlenül kényeztetni a mensim alatt. 21l
2016. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!