Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy izgat, ha egy nő hájas vagy meghízik?

Figyelt kérdés

Régóta vannak ilyen fura vonzódásaim.

Nagyon izgat, ha:

- ...egy nő hájas. Ha nagyon elhízott, formátlan, az már nem, de ha egy formás női alkaton van bőven háj, az nagyon.

- ...a párom meghízik valamennyit mellettem. Amikor olyan barátnőm volt, aki felszedett jópár kilót.

- .. ha olyan valakit látok, aki korábban vékony volt, de közben sokkal ducibb lett.

- ... ha egy nő felszabadultan, mohón eszik.


Mit gondoltok erről? Főleg női vélemény érdekel: ha igyekszem visszafogni magam, akkor is zavaró, ha ilyen vagyok?


24/F



2018. febr. 9. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel. Ha valaki adna tanácsot vagy beszélgetne, magánban is írhat.
2018. febr. 9. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mindenkinek megvannak a fétisei, láttam már "rosszabbat" is.

Amíg nem te tömöd bele a kaját direkt "hogy gyere hízzál drágám", addig nincs baj vele.

Szerintem azt, hogy a nő felszabadultan eszik, szeretni szokták a férfiak általánosságban is. (Nő vagyok)

2018. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen nőkön több a szeretgetni való!
2018. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is OK as eseteim
2018. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmi probléma, nekem is ez a vesszőparipám, mondhatni, "fétisem". Imádom a kövér nőket, és ha egy csaj nem diétázik, hanem nekiveselkedik és jókat zabál :D. Szerintem ez rendjén való dolog, fogadd el, nem kell mindig a molettebb csajokat választani (nekem is volt már vékonyabb barátnőm), de tartsd fenn magadban a lehetőséget, hogy egyszer lesz egy XXL barátnőd ;P

26/F

2018. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy telt/ kövér nőnek jól esik ha valaki pont ezt szereti benne, és nem piszkálja ilyenek miatt. (Én is egy testesebb lány vagyok és nagyon jól tud esni ha csak valaki megjegyzi hogy mennyire szereti hogy ilyen “puffancs” vagyok) 17/L
2018. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lany írhatna 17/f
2018. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!