Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy férfit elméletben felizgat, hogy egy nőnek megtegyen dolgokat pénzért?

Figyelt kérdés

Olyanokat is akár, amiket amúgy nem élvezne.


És olyan nőknek is akár, akikkel amúgy nem szívesen lenne együtt.


Nem az összeg nagysága a lényeges ebben, hanem maga a tény, hogy ezt pénzért teszi, még ha jelképes összegért is.


2018. jan. 29. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Előző életében prostituált volt.
2018. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, a pénz izgat vagy az hogy meg kell tenned?


Mert pl egy dom-sub kapcsolatban nem kapsz egy fityinget se de mégis a subnak sok mindent meg kell tennie.


Ha meg a pénz mértéke nem számít akkor nem lehet azt mondani, hogy a pénzért csinálod. Így meg kicsit úgy hangzik mintha arra izgulnál hogy prosti vagy.

2018. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit, engem az izgat ha a nők tesznek meg nekem dolgokat pénzért.

30F

2018. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Finacial fethis ?

Nekem bejon :-)

Elpervezkedek en veled szivesen

Mondjuk elviszel bevasarolni veszek egy cipot es negykezlab vagy amig a hatadon ulve probalom a cipot

Majd kifizeted

Ha megvan meg is taposlak vele


:-D

2018. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!