Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon azért akar mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért akar mostanában egyre több nő szexelni velem mert vak vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok az a kifejezetten jóképű, bár rendszeresen sportolok és szerintem igényes vagyok... Ha jön egy új kolléga vagy ha lemegyek egy szórakozóhelyre tuti félreérthetetlenül rámnyomul valami nő és erős utalásokat tesz a szexre vonatkozóan. Persze nem zavar, sokszor élek a lehetőségekkel persze azért szelektálok. Eddig ez nem volt ennyire jellemző, most egy éve van ez szerintem.


Kérlek titeket, ne töröltessétek a kérdésemet, valóban vak vagyok, van erre speciális program amellyel a vakok tökéletesen tudják használni a számítógépeket / okostelefonokat...



2018. febr. 8. 21:08
 1/9 Ramone ***** válasza:
100%
Mert egy vak embernek minden nő szép
2018. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért ezt így nem mondanám...
2018. febr. 8. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,ilyen tökéletes program nincs,ami ennyire helyesen leírja a szavakat,és pontokat tesz,a pontok utén szóközt,és / jelet. De ha tényleg az vagy,mert mondjuk elhiszem,akkor inkább örülj neki!
2018. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem örülök, hogy el kell térnem a valódi témától, de akkor ide teszek két linket, itt lesz némi infó:


infoalap.hu

nvda.hu

2018. febr. 8. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
De hogy szelektalsz, ha nem látsz semmit?
2018. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért a nő hangja, hanghordozása, ahogyan formálja a szavakat; ha hozzáérek, a teste, az alakja stb. rengeteget jelentenek. Próbáld ki egyszer csukott szemmel, hidd el sokminden átfog jönni és rájössz, hogy ha bejön egy nő nem csak vizuálisan tetszik, hanem olyan szempontokból is amire eddig oda sem figyeltél.
2018. febr. 8. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszik hogy vadítóan tudsz simogatni, érinteni, és egyéb dolgokban sokkal jobb vagy mint egy látó, mert kifinomultak az ezzel kapcsolatos érzékeid.

Ez egyébként igaz is, mert a rest kompenzál. A vak ismerőseimnek sokkal fejletebb a tapintásuk, a hallásuk a szaglásuk mint a látólknak.

2018. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostanában? Tehát nem rég lettél vak és korábban tojtak rád a nők, de mióta nem látsz már mindenki? Amúgy örülj neki, remélhetőleg a vakságod csak a személyiséged egy része és nem csak e miatt jönnek a nők... Hiába mondják hogy a latin nők kedvesek és forróvérűek én találkoztam homlok egyenes példával is, de szerintem örülj neki hogy így van, és várd a privátokat, sok simire éhes cica fog jelentkezni akiknek megmutathatod a "pálcád"
2018. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért van mert így a ronda nők is kapnak f@.zt
2018. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!