Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik mostanában olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik mostanában olyan kapcsolat, ahol nincs szex csak petting fél vagy akár egy évig sem? Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e de komolyan nem értem miért jó fél-1 évig húzni egymás agyát.
2016. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, demi vagy aszexuálisoknál előfordulhat az ilyesmi.

"normál" párkapcsolatban ez nem hiszem, hogy túl egészséges, hogy úgy mondjam. ettől még lehetnek kivételek, és biztos van ilyen.

2016. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen kapcsolatot keresek. :)

F

2016. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik, ismerek ilyet.

A véleményem, hogyha valakinek ez kell és így kényelmes neki, akkor semmi probléma vele. Engem viszont így nem igazán tudna érdekelni egy lány. Imádom a szexet és lelehet pontozni, de nekem fontos egy kapcsolatban. Fél év még belefér, de több nem. Épp elég haverom sírta már el a bánatát sörözés közben, hogy vártak a csajra, aki húzta az agyukat, aztán megcsalták őket.

2016. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, simán - az is szex, és lehet nagyon fantáziadúsan is csinálni.. van olyan csaj akivel egy "kézimunka" többet ér, mint mással egy reszelés..

Úgyhogy én részemről semmi problémát nem látok az ilyen kapcsolatban.

2016. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom, mert a fiúnak valami lelki problémája volt, de mindig engem hibáztatott. Én fél évig bírtam, szerintem egy kapcsolatnak fontos részét képezi.
2016. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én s abarátnőm aszexuálisak vagyunk, a csók is ritka, még is 4 éve boldog kapcsolatban élünk. :)

20/F

2016. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az enyem pont ilyen mar harom eve es tokeletesen mukodik. Meg tul fiatal voltam de most mar 18 es ez valtozni fog :D
2016. okt. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!