Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Indokolt az aggodalmam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolt az aggodalmam?

Figyelt kérdés
A farkam 16-17 cm hosszú (izgalomtól függően), és kb. 5-5 cm vastag. Szeretném azt hinni, hogy ez teljesen normális méret, de én mégis elég kicsinek látom, érzem. Megalapozott az aggodalmam?

2018. febr. 4. 23:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Pont jo a méreteid
2018. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
az enyém sokkal kisebb mint a tiéd mégis megvannak elégedve vele a lányok. Ez még nagy is lenne nekik.
2018. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A mai társadalomban sok lány a nagy méretet várja el és ez válthatja ki benned azt hogy kicsinek latod. Azt akarod hogy tokeletes legyen a lanyoknak nem pedig hogy elfogadd a testi adottsagaidat:)

Bocsanat este van a fogalmazasom nem a legjobb :D a lenyeg a lenyeg ne aggodj eleg nagy es nincsen vele semmi baj :)


18L

2018. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Teljesen jo. Meg fajdalmat is lehet vele okozni, nem kicsi egyaltalan es meg eleg vastag is. Semmi baj vele.
2018. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A hossz jó.

De Ló volt az apád hogy ilyen baaazi vastag?

24N

2018. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pont a vastagságát látom rosszul, azt az 5-5,5 cm-t... Vékonynak látom, a hosszal kb elégedett vagyok.
2018. febr. 5. 01:22
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen kicsi, ásd el magad!
2018. febr. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Figyu! 42 éves vagyok és hasonló méreteim vannak. Nekem mindig azt mondják szex után a nők, hogy nagyon tetszik nekik, hogy vastag, mert jól kitölti őket belülről. Most egy, 47 éves barátnőm van és neki még kicsit nehezen is megy be az elején. Szóval feleslegesen aggódsz! Sőt ha netalán olyan helyen dolgozol majd ahol munka után fürdés is van, akkor hidd el, hogy sok irigyed lesz, ahogy nekem is, hiszen még lankadtan is látszik a méret.
2018. febr. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló miért 0%? Csak a véleményét írta le, és nem is sértő. Mostanában mi a logika a random lepontozgatás mögött?
2018. febr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, a nők nagyon szűk része szereti a fájdalmas szexet. Szóval én a helyedben inkább azon aggódnék, hogy ne okozzak a helyedben nekik fájdalmat. Ugyanis ezzel lehet. Nem is kicsit. Ez már bőven az átlag feletti vastagság. Persze, jó érzés, ha valami kitölti az embert, de csak akkor lesz élvezetes, ha a nő kellő izgalomban van, te pedig óvatos vagy.
2018. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!