Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk szeretik a simogatást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik a simogatást?

Figyelt kérdés

Előjátékként a fiúk is ugyanúgy szeretik a test végigcsókolását , simogatást meg hasonlókat? Ja és ha úgy gondolom hkgy bekapom neki akkor csak így simán vegyen elő neki és csináljam? Valaki help, nem akarok majd annyira kezdőnek tűnni :D

Nem kellenek a privat uzik koszi


2018. febr. 4. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én bizony szeretem, sőt igénylem is, jólesik! szeretem a csókokat, ölelést, simizést, természetesen viszonzom én is!
2018. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, igen. Nagyon jó érzés.
2018. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szeretjük. Simogasd, fogd meg neki, verjed kicsit. Aztán puszilgasd végig és csomagold ki, majd kapd be.

Mivel úgy tűnik kezdő vagy, előtte beszéljétek meg, ha neki vagy neked valami nem jó, szóltok. Nem fogsz olyan jól cumizni, mint a 100. alkalom után. Bele kell jönni.

Nem baj, ha kezdő vagy, számomra sokkal izgatóbb egy kezdő lány. :)

2018. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan kérdezed?
2018. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretjük!

Igen, vedd ki neki, simogasd, puszilgasd és kezd el szopni!

2018. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem, más ízléséről azonban nem tudok nyilatkozni.

figyeld majd, hogy milyen testrészeinél lesz hevesebb, inkább oda koncentrálj :)


amúgy ha ilyen lelkes vagy és ezek a kérdések felmerülnek benned akkor nem lehet veled baj :) szóval ne aggódj!

2018. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván hasonlóan állunk hozzá alapvetően, de nálunk nem indul be úgy az oxitocin termelés mint a lányoknál
2018. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ők azt szeretik, ha előjáték gyanánt jól felpofozzák őket, és megtapossák tűsarokkal!

Szerintem ez a téma neked még korai.

2018. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretik.
2018. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Simogatás, csókolgatás naná!

Vedd elő neki (biztos segít majd), simogasd, suttogj vagy lihegj picit a fülébe, és a legfontosabb, hogy lássa, hogy élvezed, hogy élvezetet okozol neki. Ne aggódj menni fog az magától is.


39F

2018. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!