Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha határozottan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha határozottan, erősen - de nem durván - megmarkolják farmeron keresztül, az fáj?

Figyelt kérdés

Vagy inkább izgató?

Csak a dörzsöldődés miatt kérdezem..

Nem simogatásra, nem dörzsölésre gondolok, csak egy határozott markolásra :)


2018. febr. 3. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8

Hülyeségeket ne irkálj, a pöc$öd neked sem tud erősebb lenni, mint bárki másnak, mivel a hímvesszőben eleve nincsenek izmok, és ha valaki totál érzéketlen az izgatáshoz és azt csinálja neked, akkor vonyítanál, mint egy vaddisznó :)

2018. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na nehogy azt mondd, hogy ha megszorítják a farkad akkor az neked fáj.. tripperes vagy talán? Tele van vérrel, olyan kemény mint egy farönk.. hogy tudná úgy megszorítani, hogy fájjon? Még én sem tudom. Az más kérdés, hogyha feszegeti lefele vagy ilyesmi az nyilván kellemetlen.
2018. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok, köszi :D De attól még 2 hülyeség után sem változik a tény, amit leírtam. Egy evidens dolog ellen vitatkozol + nem érted amit írok. Marokkal hiába fogsz rá lankadtan, nem csak úgy lehet, hanem úgy is, hogy a makk alatt úgy kulcsolod rá a kezed, mintha megpróbálnád izomból ökölbe szorítani, mintha szét akarnád nyomni azzal a fogó szorítással, amivel egy diót is el tudsz roppantani, vagy ha g​eci vagy valakivel akkor a kézfogásnál az ujjperceit eltörni. Magadnak ösztönösen nem fogsz ilyet okozni, a saját kezeden is valószínű hiába tesztelnéd.
2018. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy valaki volt, aki ilyet csinált, ráadásul mintha a makkot le akarta volna választani, úgy "préselte" alatta. Hát ettől nem lettem indultam be mint a vadállat, cserébe egy óra után is éreztem a helyét. Vicces, hogy más, szűz lány se csinálta így, pedig neki se kellett elmagyarázni hogy csak a keze miatt ez még nem szexi.
2018. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!