Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy utasítsam vissza határozo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsam vissza határozottan anélkül, hogy komolyabban megbántanám?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, nagyon imádom, de szexuálisan egyáltalán nem vonz. Néha flörtölt velem, akkor hülye voltam, hogy nem állítottam le, viszont most már túlságosan nyeregben érzi magát és folyton a szexuális ajánlataival bombáz. Mindig mondom, hogy hagyja abba, meg nem akarok én tőle semmit, de egyszerűen nem érti meg. Folyton csak azt hajtja, hogy egyszer úgyis megkap, meg addig fog fűzni még be nem adom a derekán. Mintha nem venné komolyan, mikor nemet mondok.Viszont mint barátot imádom, mert haláli jó fej, mindig megnevettet, de ennyi és nem szeretném megbántani. Ötlet?
2016. szept. 13. 11:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Derekán= derekam*
2016. szept. 13. 11:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annélkül nem fog menni hogy ne bántanád meg. :D
2016. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a finom a visszautasítás már megvolt.


Hasonló helyzetben elmondtam a srácnak, hogy nekem egyáltalán nem hízelgő, ha ő egyszer megba.szna, mert épp nincs senki más, neki meg áll a farka, úgyhogy ezt a megtiszteltetést meghagyom annak, aki hasonlóan elkeseredett és kiéhezett.

Engem meg majd az fog megdugni, akivel járok is, bocsi.

Ha ő ennyit néz ki belőlem, hogy egy menetre jó lennék, akkor félreismert, és tévedtem, mikor azt hittem, hogy kedvel és barátok vagyunk.

Úgyhogy ha nem tudja magát visszafogni, akkor nem ragaszkodok a társaságához.

Először látszott, hogy le van forrázva, és besértődött, de pont lesz.artam.


Az csak nekem böki a csőröm, hogy "egyszer úgyis megkap". Nem, nem kap meg, legfeljebb egyszer dugtok, aztán mindenki megy a maga útján, és te semmivel se leszel jobban a tulajdona, mint előtte. Beteg vagyok az ilyen kifejezésektől, mint "megkap", "magáévá tesz" és társai. Mintha a nő tulajdonosa az lenne, aki meg tudja dugni, és nem lenne beleszólása, kivel van.


Nyisd ki a szád, és küld el durván a búsba, lehetőleg mások előtt, akkor garantáltan le fog állni.

Ha tényleg barátok vagytok, kiheveri.

Ha nem áll veled ez után szóba, akkor nem is tekintett rád soha barátként, csak meg akart fektetni, és ennek érdekében játszotta az agyát. Nyugi, ha "megkap", onnantól nem lettél volna érdekes, és akkor is tojik a fejedre.

2016. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van hármas válaszoló.
2016. szept. 13. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez az "egyszer úgy is megkap" igaz. Sok esetben igaz. Nem azért, mert te most akarod, de aki ennyire rámenős és nagyon türelmes valahogy pont kifoghatja azt az egy időpontot amikor belemennél (mert éppen minden összejött és nem érdekel semmi, mindenkivel van ilyen)


Én ezt csinálnám:

"Figyelj, nem szeretnék veled semmit fizikálisan. Az égvilágon semmit. Ne értsd félre, kedvellek, nagyon jó barátom vagy, de nem akarok se most, se máskor veled többet mint barátság.

Értékelem, hogy ennyire törekszel és nem adod fel, jókat röhögünk rajta, és eljöhet egy nap amikor valamiért összeesik a világom és nem vágyok semmi másra, minthogy egy fiú átöleljen és elfelejthessem a problémáimat egy kis időre és lehet pont akkor ajánlod fel magad és én hülye módon élni fogok vele. De már most szeretném leszögezni, hogy én ezt nem tiszta fejjel tenném, hogy csúnyán kihasználnád az érzelmeimet és a kapcsolatunknak úgy ahogy a barátságunknak ott helyben vége lenne, többet nem akarnék még beszélni sem veled, ha így ki mernéd használni a gyengeségemet."


Ha igazán barátod és ezt a szituációt vázolod akkor le fog állni.


Igazából a srác oldaláról két dolgot tudok elképzelni:

- Vagy állandó Casanova aki minden csajnak nyomja a szöveget és mindenkinél így próbálkozik és tuti előbb-utóbb bejön és te is csak egy vagy a sok közül. Ha ilyen akkor le fog állni, ha igaz barát

- Vagy halál szerelmes beléd, többet akar, nem tudja hogyan fejezze ki magát, ezért elvicceli és reménykedik, hogy egy ilyen botlás után együtt maradnátok. Ez a típus ha alapból másnak nem flörtöl. Ha ez van akkor gondold át a kapcsolatodat vele!

2016. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es, igazán hasznos és tartalmas volt a válaszod. Nem hinném, hogy szerelmes belém, mert több nőt fűz, ezekről mindig beszámol.

Elmondom ha találkozunk, remélem érteni fog a szóból. Ha nem, akkor ennyit is ért...

2016. szept. 13. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, normális nő nyugodtan megsértődhet azon ha szimplán csak szexuális ajánlatot tesznek neki, mert így férfi csak ribikkel bánhat, kulturált nővel nem.


Kedvesen mondd neki: Sértő az hogy szexuális ajánlatot teszel nekem, mégcsak nem is járunk, és nem is járnék feled. Minek nézel?

Ha legközelebb is előhozza, akkor meg már durván is elküldheted.

2016. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett mostanra a barátságból? :)
2018. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!