Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Autóban fogunk szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autóban fogunk szexelni holnap. Van bármilyen tanácsotok, tippetek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 22:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két érdekes autós szex élményem:

1. Nehezen találtunk helyet, végülis a kisváros tanyavilágát elhagyva megálltunk egy földesút közepén.

Nagyban ment a szex, mikor 4 fényszóró és kék villogóra letten hátulról figyemles.

Két yard 1-1 oldalról megközelitett minket , a még alló farkamra rábobtam egy pólót és kedvesen belevigyorogtam a zseblámpába...

A yard kommentje : " legközelebb húzódjanak azért félre"


2.Kis opel corsam volt, nyár volt, éjjel is dögmeleg, persze klima nem volt.

A két elsö ülésre térdelt a csaj , arccal a hátsó ülések irányában , hátulról csináltuk..

Egy idö után meguntam hogy félig ráhajolva vagyok, és egy ötlettöl vezérelve kidugtam a fejem a nyitott tetőablakon.

Tiszta nyugi volt kinn, hüvös szellő , madárcsicsergés , nyugalom..közben a szexet folytattam , még a csajt meg nem hallottam:

"Hé , hova tüntél??"

2018. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? Hogy volt?
2018. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nnya megvolt, kicsit furcsa volt ugye a pózok és a hely szűke miatt, de jó volt és izgalmas :))


Jöttek arra autók is, de nem tudom mennyit láthattak abból ami odabent folyhatott: őszintén, ha nem állnak meg kekeckedni akkor felőlem azt látnak/néznek amit csak akarnak



Köszönöm mindenkinek a tippeket, és jót nevettem néhány kommenten, made my day 😄

2018. febr. 1. 23:48
 24/25 anonim ***** válasza:
A csaj lenyelte vagy kikopte?
2018. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ketto kérdés merul fel bennem:

1. milyen helyen csináltad, hogy autók jártak arra? Remélem nem a moziparkoloban azért :D

2. megállt valaki kekeckedni veletek? akkor elkaptak?

2018. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!