Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudott erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott erről?

Figyelt kérdés

Barátom 21 volt mikor összejöttünk én 16. Vele veszítettem el a szüzességem, ő akkor azt mondta már nem szűz, volt több lánnyal. Amin nem is kételkedtem, hisz 21 évesen a srácok többsége már nem szűz.

Aztán észrevettem, hogy full béna a szexben ( de tényleg :( ), és erősködtem hogy mondja meg mikor veszítette el a szüzességét meg ilyenek. Aztán mindig láttam a reakcióján, hogy ő bizony még szűz volt, csak kamuból mondta azt amiket. Aztán végül bevallotta, hogy ő is velem veszítette el.


Miért csinálhatta? Nekem ez egyfelöl rosszul esett, mert hazudott, nem mintha olyan nagy ügy lenne, de meghittebb lett volna szerintem mindkettőnknek akkor.


2018. jan. 31. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinalta a volt párom...akivel elveszitettem...en ugy vettem le hogy "jatszotta az agyat" aztan mikor neki kezdtunk elegge bena volt...aztan a 2 perc utan bevallotta,hogy hat nem az...de elojatekba is lelehetett venni par dologbol,hogy meg az...
2018. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se mondtam el a barátnőmnek anno csak hónapok múlva, mert úgy éreztem, hogy égő hogy még mindig szűz vagyok.
2018. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Engem az bánt, hogy olyat feltételezett rólam, hogy ha megtudom még szűz, akkor kinevetem, mert ez ciki...

Sokkal inkább az a ciki, hogy nem mondta el és menőzni akart.


Amúgy szerintem valami marha nagy gátlása van a szexben, utál róla beszélni. 6 év alatt nem sikerült vele megbeszélnem rendesen, gondolom ezután sem fog menni. :/

2018. jan. 31. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert attól félt hogyha elmondja hogy ő sose volt még nővel.. akkor lepattintod és keresel olyat aki tényleg tapasztalt


A másik része hogy a pasik szeretnek szépíteni nagyítani ha méretről,teljesítményről vagy skalp számról van szó



24N

2018. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi rakás lúzer istenem. :D Én 20 évesen se tagadtam le, majd 23 évesen se (az elsővel el se vesztettem, mert kiderült, hogy egy debil).
2018. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első, ezt miből lehetett levágni? Nem találta a járatot?:D
2018. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert "égőnek tartja", amúgy egyre inkább gyanítom, hogy az exem nekem is szűz volt, csak nem vallotta be 2,5 év alatt sem.


Vagy akkor extrán béna és szerencsétlen, nulla szexuális kultúrával, de kegyetlen volt, amit "szex" címén csinált, vagyis szenvedett sokszór órákig, mire elment.

2018. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!