Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt amikor először próbáltátok az anált?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura,de nekem elsőre is jó volt,igaz én nagyon akartam és azt mondják,ez fejben dől el.l.
2018. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes csalódás volt. Azóta is van rá igényem 19/L
2018. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Ja elfelejtettem írni, hogy nem kell privát
2018. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Örültem amikkor a volt barátnőmmel kipróbáltuk és a legjobb hogy ő is élvezte!
2018. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nagyobb orgazmusom volt ha ujjaztam a fenekem, nekem nagy örömet okoz az anális szex és rendszeresen kívánom
2018. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek fájt, a sok tököléstől már el is ment a kedvem az egésztől de azért begyömöszöletem a mászókötelet.. Be ment a makkom aztán mondja hogy ezt most hagyjuk aztán kivettem elment a wcre pisilni vérzett a segge azóta nem próbáltuk. Kitágitottam 2 ujjra de az édes kevés ha nem veszek valami tágító eszközt a posijába reménytelen. Ja meg 1 tubus sikosittó ha komolyan gondolod. Pedig barátnőm állitása szerint csinálta már exével. Csak hát én nagyobbacska vagyok:).
2018. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon élvezem, főleg ha a végén belémélvez a barátom. 24L
2018. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Arra számítottam, hogy fájni fog, és sokáig kell majd próbálkozni, de egyből bement a lyukon, és konkrétan semmit nem éreztem. De tényleg semmit. Se jót, se rosszat. Nem tudom, azt szeretem, amikor a fenekemet fogdossák (persze attól függ, ki...), de azon kívül nekem ott nincsenek "érzékelőim". :D
2018. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!