Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal ritkán találkozun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ritkán találkozunk, van amikor nem megy neki vagy nincs kedve hozzá. Ez rosszabb lesz vagy állandósul? Mondja hogy ne vegyem magamra. Lehet neki másak az igényei?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan jeleket ad mintha szeretné, aztán elalszik..

Ki mennyiszer kívánja a szexet?


2018. jan. 26. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt amikor gyakrabban kívánta veled?


Mióta vagytok egyutt?

2018. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ritkán találkoztok és nem akar vele szexelni akkor ne haragudj de van aki mástól megkapja és már nincs szüksége a tiedre.
2018. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is arra gondolok amire a kettes. Mar az indoklas, hogy ne vedd magadra... szerintem is mashol elegiti ki ezt az igenyet 34F
2018. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van..Aztán rájöttem ,hogy ő akkor indul be, ha kéretem magam.. Pedig pont hogy nem ilyen vagyok:/ Szeretnék kezdeményezni, de már nem merek , mert el is utasít.

21/L

2018. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég szomorú lenne ha lenne bárkilye...
2018. jan. 26. 08:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Bárkije*
2018. jan. 26. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves kapcsolatom van 31 lány vagyok de én kb minden nap szexelnék ő beéri 2 heti 1 el is.Csak fáradt elmondása szerint.10 bők 8 szor én kezdeményezek.De nálatok nem hiszem működik a dolog.Valami baj lehet.
2018. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!