Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A menstruáció alatt mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció alatt mit lehet. Kezdeni a vággyal?

Figyelt kérdés
Számomra nem lenne jó, ha így lennénk együtt. Zavarna a tudat. Viszont maga a tény, hogy összebújva fekszünk is izgató, mégha nem is csinál semmit, csak a keze a vállamon pihen pl. Egyszerűen elaludni is nehéz így.
2018. jan. 25. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz semmit,akkor semmit se lehet vele kezdeni.
2018. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Anál szex?
2018. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Például osszebújni, és megsimogatni a menstruálo holgy vállát. Istenem. Ha nem akarsz szexelni, akkor minek kerdezek? Te magad megválaszoltad a kerdest. Azt lehet amit bevállalsz. Ha bevállalod te is és a pasi is a szexet, akkor szexeltek menstruácio alatt. Ha nem, akkor csak simogat ahol akarod, hátad, kezed, nyakad, melled, puncid. Puncit lehet ám kézzel is izgatni (akár bugyin keresztul) mondjuk ugy, hogy tamponozol.


Mi nem mondjatjuk meg, hogy mit kíván a te tested mesntruáciokor.

2018. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tampon mellett lehet kézimunka, de akár orál is és persze anális szex. Egyedül a klasszikus közösülés marad ki ... bár persze óvszerrel (fertőzés veszély) az is mehet éppen.
2018. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én neki szívessen megteszem, de hiába tudunk bármit megbeszélni...aggaszt, hogy utólag talán undorítónak találja.
2018. jan. 25. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ELhiszem hogy aggaszt és tartasz tole, de mi erre tényleg nem tudunk mit mondani, hogy az o gyomra mit kíván. Én magam se tudom kijelenteni, hogy bevállalom olyankor a sexet vagy nem. Volt már, hogy bevállaltam olyankor, és volt mikor elutasítottam, ugyan azon emberrel. Egyszeruen hogy áll hozzá a gyomrom, a kedvem a farkam. A te pasid nevében mi nem tudunk mit mondani. Lehet, hogy kellemetlennek erzed, de megis beszeld meg vele.

Szerintem jol leszopod olyankor, majd miután kielégult finoman rátérhetsz, hogy esetleg mit merne o oszintén bevállalni veled. Hogy egy kis tapi, nem e zavarná ot, ha hozzádérne, vagy esetleg akár a sex is izgatja a fantáziáját ilyenkor, mert hogy ilyenkor te nagyon be vagy indulva, és ilyenkor is vágynál egy kis kényeztetésre. Stb stb, hogy nem e kenyeztetne o is téged kicsit. Valami hason modzserrel kerdezz ra. Ey jo szopás után, biztos, hogy o i készségesebb lesz ;)

2018. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Este is utána lezuhanyzott, lefeküdt és egy darabig csendben tv-t nézett utána meg aludt.
2018. jan. 25. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor undorodik töled, ennyi.
2018. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyenkor oldd meg magadnak. Nem szegyen az.
2018. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!