Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 találkozásnal elvárnád hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 találkozásnal elvárnád hogy a pasi jöjjön érted?

Figyelt kérdés
Tehát 1 randin megbeszéltek 1 fix helyet ahol találkoztok, vagy a pasi megy el érted?
2018. jan. 24. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát voltam már elég sok randin, találkozón életemben, de soha nem furikáztattam a seggemet. Megbeszéljük a találka helyszínét és mindketten oda megyünk. Kizárólag akkor tudom ezt elképzelni, ha útba esik a megbeszélt hely felé a srácnak az, hogy beugorjon értem.


Ha a program után hazakísérne, hazavinne, az más kérdés. De azt se várnám el soha.

2018. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én biztos, hogy kocsival mennék a csajért. Ez nálam alap
2018. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 találkozásnál = Egy találkozásnál?

1 találkozásnál = Első találkozásnál?

Ha az első randi, akkor semmi esetre sem fogadnám el, hogy a pasi jöjjön értem. Még a végén “önkéntes” szervdonorként végezném valahol Boszniában, egy eldugott sufniban. Meg amúgy is, nem vagyok én hercegnő, aki nem talál el egyedül sehova.

Ha csak egy sima sokadik randi, és a pasi le akar nyűgözni, vagy útba esik, vagy csak felesleges lenne két kocsival menni, akkor lehet az is, hogy eljön értem.

2018. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is tuti kocsival mennék. Bűn lusta vagyok gyalogolni.
2018. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első randin semmiképp, és ha az jól is sikerül, akkor sem engedem, hogy hazavigyen. Bizalmatlan vagyok.
2018. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, de ha jol sikerult a randi szivesen fogadom ha hazavinne DE ez sem elvaraskent, csak puszta udvariassagbol, főleg ugy h rendelkezem en is sajat autoval.

21N

2018. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell eljönnie értem, odatalálok egyedül is. Ha valahol kint találkozunk, és nem egy kávézóban például, akkor csak annyit várok el, hogy ne késsen (vagy ne késsen túl sokat). Nagyvárosban nem szívesen ácsorognék hosszabb távon az utcán egymagamban, kiöltözve.


Talán egy elvárás-félét tudnék még mondani. Általában úgy megyek randira, hogy sötétedés előtt hazaérjek. Ha valamilyen módon úgy végzünk a randival, hogy már sötét van, értékelném, ha hazakísérne (nyilván ha megbízok benne), hazavinne. Ha ez nem is, akkor legalább várja meg velem a buszomat, ne kelljen egyedül ácsorognom a sötétben. :) Esetleg írjon rám később, hogy biztonságosan hazaértem-e, de ezt már tényleg csak pluszként írom.

2018. jan. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!