Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan vonzó lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzó lehet egy ilyen kövér nő?

Figyelt kérdés

170 centihez 100 kiló körül az mennyire sok? Van akit szexuálisan vonz/izgat még ekkora méret is?

29/N



2018. jan. 23. 14:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Sok pasit vonz a telt/duci/kövér nő. Viszont jóval többet az arányos alkatú...

Nekem ez az arány már a kövér kategóriához tartozik.

Az is fontos,hogy mennyire vagy arányos. Van akinek ilyen alkathoz is van dereka, arányos csípő-Mellmérete, és van, aki szinte torzan kövér.


Ha tudsz, inkább fogyj le, az egészségednek se használ ez a nagy súly, ráadásul még szülés előtt állhatsz, és a terhesség, a szülés utáni időszak még fog hozni pár +kg-ot.

2018. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Van itt az oldalon rengeteg "háj fétises" ember, tuti ezen kiírásod után kapsz pár üzenetet, hogy hajtogatnának rád itt ott pár nunit, szóval igen rengeteg férfinak tetszik ez a méret és még a nagyobb is. Nem mindenkinek tetszhet ugyanaz .
2018. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nekem bejön. 90 kiló körüli, picit alacsonyabbhoz már volt szerencsém. Sajnos én inkább vékonyabb, atletikus alkat vagyok, ezért általában visszautasítanak a molett hölgyek :-(
2018. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%

Eleggé

Sok

170 cm-hez ha 70 kg lennél akkor még húsos lennél.

60-65 kg-vel lennél nőiesen formás csinos de még nem deszkalap.


Ha jól érzed magad 100 kg hízódisznó súllyal akkor Oké élj így.

De ha problémád van a párkereséssel vagy az alap dolgokkal pl mozgással akkor tenni kène elene és nem nyafogni hogy "jaj valakinek felfog állni a cerkája a 100 kilós habtestemre?"""

Egyèbként igen lehet izgató.

Vannak olyan szexuális beállitotságú pasik akik a 100-250 kg feletti nőket pakolják. De mutatkozni nem mutatkoznak velük.

Szóval talàlhatsz olyat akinek a zsíros háj-bájra van merevedése.

Sok szerencsét

24N

2018. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Engem ez vonz a legjobban. 34f
2018. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Valami oknál fogva én mindég a sűrűbb nőknek jöttem be nem tudom miért , a vékonyak magasról...

Egy bizonyos határig vonzó nálam a latinamerikai táncosnők még bejönnek.

Viszont egy teltebb nő is tud szexi lenni engem a festék, smink, szexi cuccok kihoznak a "sodromból" :)


F/41

2018. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sohasem volt, hogy kudarcot vallottasm a magam 178 centi, 85 kg-jával. Voltak , fiatal fiúkák, akik szerint a bolygón se kéne lennem, biztos az 50 éves anyjuk 40 kg. Szóval szerintem nem ettől függ, mivel senki sem tökéletes.Van önbnizalmad, vagy nincs? nekem se sok, de nem hiszem, hogy a soványság az jó szex, meg érték.
2018. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Kép? Arc nélüli sokat segítene. Amúgy az arányok számít milyenek. Cici, popsi.
2018. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Valakit biztos vonz, de engem nem. Az ilyen csatamalacokról a betegség, lustaság, igénytelenség jut eszembe.
2018. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Megnézném azért ☺
2018. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!