Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet ezen élvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezen élvezni?

Figyelt kérdés
A hölgyek mit élveztek az anális szexen?Mármint azt,hogy fáj vagy a tudat,hogy fenékbe megy?
2018. jan. 21. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ott is idegszálak futnak.A hátaddal sem szexelsz,de ha masszíroznak élvezed nem? Valami ilyen az anál is.Van aki élvezi van,aki nem.
2018. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
1 es facepalm a test milliárd helyén van idegszál csak köze nincs a szexhez
2018. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

#1 - Idegszál sok helyen fut. Amire te gondolsz, az az idegvégződés.

Kérdező - Én semmit nem tudnék rajta élvezni, ezért nem is hagyom.

Ha valaki anált akar, menjen búzabárba...

2018. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem faj az, ha jol csinaljak es nagyon el tudsz lazulni. Kozel van a huvelyhez, erzed ott is, ahogy ingerel. Az anuszod is bizsereg egy ido utan, kellemes.
2018. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül fáj, lehet az élvezetes is, a jól csinálják.
2018. jan. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tudnám elképzelni hogy azon a testnyílásomon érjen öröm ahol sz*rok, már bocsánat! Eleve utálom ha bármi a seggembe van dugva. Itt gondolok pl kúpra vagy ilyesmire. Nem hogy egy még méretesebb dolog. Nem hogy Nem élvezném de egyenesen undorítónak találnám.
2018. jan. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

En elvezem, kovezzetek meg. :D

De nem minden pillanatat.

Kell bemeligetes, tagitas, nyalogatas, sok-sok sikosito es turelem. Nekem ezek nelkul nem megy.

Az elso nehany lokes meg kellemetlen, de utana nagyon elvezem.

Mondjuk eleve durvan erogen zona a fenekem, nem feltetlen kell behatolas, eleg ha kivulrol izgatja a parom, mar attol is elalelok. Lehet, hogy emiatt is elvezezem az analis szexet.

2018. jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

# 1-es. .A hátaddal sem szexelsz,de ha masszíroznak élvezed nem?

Ez hogy jön össze a popsi szexel , másmilyen elvezet a massage.

# 2 -es a popsi szexet az én sem próbálnám ki , nem arra van és undorító szeretem is.

2018. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!