Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen ize van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen ize van?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek nyalni viszont nekem csak egyszer adták vissza az örömet akkor is fájdalmasan. Mit szerettek rajta?

2018. jan. 18. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdésed? a nyalás milyen vagy a szopás?
2018. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdésben keírtam hogy imádok nyalni így azt tudom milyen. A másik..
2018. jan. 18. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én speciel semmit se szeretek rajta, ha csináltam exemnél, akkor csak azért hogy neki örömet okozzak, de sokszor - gondolom bénán csináltam - nem láttam a visszajelzéseiből hogy élvezné, és ahelyett hogy megbeszéltük volna, inkább nem nagyon csináltam neki mert hát nekem semmi öröm nem volt benne, ő meg nem élvezte ahogy én csináltam.

Azt tudom csak tanácsolni hogyha a barátnőd nem szereti csinálni, beszéljétek meg mivel lehetne jobb és mi a baj.

2018. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is csak exem van, már rég. Egy fél éve nem volt szex.
2018. jan. 18. 21:04
 5/9 Leilus29 ***** válasza:
Én az izétől rosszul vagyok ha nem ilyen lenne simán el lennék mert a mélytorok meg a technikák mennek de az íz végett nem nagyon szeretk
2018. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magának a pénisznek, ha ápolt, tiszta, nincs ize. A spermának van, az iszonyat rossz, keserü, sós és nem is tudom, borzalmas... a fog utána ilyen fás lesz, mintha citromot ettél volna. Az állaga meg hányingert keltö. De ha szeretjük a ffit, akkor simán mehet szájba, csak gyorsan kiköpjük. A pénisz szopása viszont nem jár izhatással.
2018. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értek egyet az előző válaszolóval. Én szeretem csinálni, és az íze is nagyon beindít (persze csak ha megvan az alaphigiénia). Az ondót is kezdetektől lenyeltem - az én partneremnek inkább csak sós, és sose zavart se az íze, se az állaga. Sose jutna eszembe kiköpni...

Persze nem ítélek el senkit, aki nem szereti lenyelni, kinek mi fér bele. :)

2018. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
De elvileg minden adott, hogy még kóstoló nem? Vagy még még megkeménszik, csak mán' a leve nem akar folyni? :D
2018. jan. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Megkóstold *
2018. jan. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!