Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kapcsolatban mindig a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban mindig a nő dönti el, hogy mikor van szex?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az a helyzet, hogy amikor én kezdeményezek, nem akarja csinálni, de ha épp Ő a kancás, akkor nekem "kötelező" együtt lenni vele. Beszéltem már vele erről, falra hányt borsó.... Egy nagyon jó barátom kapcsolatában is valami hasonló jelenség lett úrrá az elmúlt időben. Más dolog amúgy nem zavar, de azért rosszul szokott esni a dolog. Szerencsére azért magas a libidója, hetente többször is csináljuk. Még az böki az orrom, hogy akkor azért nekem tud esni. Ezért pedig akkor is inkább szeretkezem, ha mondjuk alapból nem lenne akkor kedvem. Érdekelne, hogy ez mennyire jellemző. Hallottam többször is sztereotípiákat arról, hogy ebben az esetben a nő a főnök. Ez igaz volna?
2018. jan. 16. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, szegény 9-es. Sajnállak, h ilyen nőid voltak.

35/N

2018. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk kölcsönösség van... mindketten utasítottuk már el a másikat, de nyilván nem ez a jellemző... szerintem akkor kell csinálni, ha mindketten akarják...csak tudod, ahhoz kell olyan személyiség, meg normális kommunikáció.
2018. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt, de szex akkor van, ha mindketten szeretnénk.
2018. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most megtöröm ezt a sztereotípiàt. Nő vagyok, hatalmas libidóval, a páromnak meg rettenetesen alacsony. Akkor van szex amikor ő akarja. Nem vagyok szub, nem vagyok elnyomva, de egyszerűen nem tudom a szexre rávenni. Neki heti 2x elég, nekem napi 2x kellene. Egy ideig próbàlkoztam mindennel, meztelenül mászkáltam a szobában, odabújtam hozzá és a combjàt majd a farkát kezdtem simogatni nadrágon keresztül, célozgattam rá hogy dugni akarok de semmivel nem tudtam rávenni, néha (szerintem direkt) nem akarta venni a célzást, máskor meg konkrétan megmondta hogy nincs kedve... :(

Egy párszor bosszúból megcsináltam azt hogy amikor neki kedve volt, nemet mondtam de nem igazàn vette a szivére, simán visszaült a géphez játszani. És így is én jártam sz@rul mert megint nem kaptam szexet.

Úgyhogy egy ideje már csak akkor van szex ha ő akarja, és sokszor dühös vagyok rá, de annak a kevésnek is örülök mert legalább kapok. Ez ilyen, nem kényszerítheted a másikat több szexre ha ő nem akarja...

21/N

2018. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor van szex, ha mindketten akarjuk. Azt hittem, ez normális. Persze előfordul, hogy én vagy ő jobban vágyunk rá és kezdeményezünk, akkor is, ha a másik kicsit fáradt, de ilyenkor igyekszünk meggyőzni a másikat. :D Ha benne van, akkor úgyis elcsábul.


Természetesen ha nagyon nem vevő rá, elég annyit mondani, hogy most ne, kérlek, és nincs harag, alszunk és majd holnap. Nálunk ez működik, és szerintem nagyon jó a nemi életünk. :D

2018. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!