Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Melyik a csábítóbb viselet randira a szoknya harisnyával vagy a feszes, de kényelmes nadrág, ami kiemeli az alakotokat? Milyen fehérneművel? Hány évesek vagytok?

2018. jan. 15. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Első, de én a mindennapokban is inkább szoknyát hordok. Mikor mihez van kedvem: tanga, francia, kislányos, melltartót nem feltétlen húzok.
2018. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
bár én fiú vagyok de a szoknyás verziót jobban csípném :)
2018. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
En a gatyast. Es francia bugyival csipkessel.
2018. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nadrág párti vagyok.

Ha tudom hogy szexelni is fogok akkor csipke bugyu.

Ha nem akkor ami kényelmes

Normál v. Francia bugyi

24 éves vagyok

2018. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha nőies akarok lenni, akkor szoknya. Szűk szoknya harisnyával, vagy testhez simuló ruha nagyon jól hangsúlyozza az alakot.
2018. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy gatya, elegáns inggel, csak tanga, és melltarto semmiképp- legjobb:)

20/L

2018. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Szoknya harisnyával, pl combfixxel.

23L

2018. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Első és második is jónak tűnik, de az első sokkal jobb! Csipkés bugyi lenne a választás-alanyom, tanga vagy sima egyaránt jó választás szerintem!



21/nő

2018. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha jó a feneked mindenképp második, ha nem akkor első. Fehérnemű csak akkor számít, ha mást is tervezel elsőre, amúgy értelemszerűen mondjuk fehér felső alá ne hupilila melltartó. Célszerű ha a bugyi is azonos színű.
2018. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyát nem szeretek viselni, kiveve ha az lenne a célom hogy elcsábítsam egy éjszakára. De ha ismerkedni szeretnék akkor mindenképpen egy kényelmes farmert választanék, vagy a melegre való tekintettel, térdnadrágot vagy shortot.
2018. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!