Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, aki még 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki még 1 milliárd forintra is nemet mondana?

Figyelt kérdés

Tehát szokásos tisztességtelen ajánlat, egy milliárd, egy éjszaka, egy ápolt, átlagos fószerral.

Van ilyen?


2018. jan. 12. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A munkahely az nekem nem a legbelsőbb, szamomra a legintimebb dolog. A szexnel intimebb dolog nalam nincs es ez nem változott. A munkahelyen megcsinálom, amit meg kell, tanulaskor megtanultam,amit meg kell, de én az agyban csak szerelmeskedni tudok es csak azt szoktam, mert ennel bizalmibb es intimebb dolog nalam nincs, tehát nekem ez lenne a legeslegnagyobb törés, ha szex közben valami nem lenne oke - mar pedig ez nekem nem lenne okés.
2018. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Van olyan, nagyon sok...
2018. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, de olyan is van akivel ingyen lehet csinálni :)
2018. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Ennyiért? Akár Quasimodoval is... :D

Aki azt mondja, nem, azt azért megnézném, ha a kérdés nem elméleti lenne, hanem valós helyzetben pl. készpénzben letennék elé, mit reagálna.

Mindenki eladó, max más az ár...

Az már más kérdés, hogy akinek ennyi pénze van, az nem egy magamfajta háziasszonya vadászna. :D

2018. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem gondolkodtam el rajta most nagyon erősen. Beleképzeltem magamat a helyzetbe. Komoly kapcsolatom van. Vannak álmaink, vágyaink, amiket egy ilyen helyzet 20 perc alatt megoldana.


Lehet, hogy beszélgetnénk róla, sokat. Fontolgatnánk, próbálnánk rávenni magunkat lelkileg. Ő, hogy elviselje, hogy egy éjszakára más fog ölelni, én, hogy elviseljem, hogy ha az álmainkért is, de megcsalom.


Nem lennék rá képes. Lehet, hogy az anyagi gondjaink egy csapásra elsimulnának, és hirtelen tudnánk venni házat, autót, földet, állatot, de ez egy olyan seb lenne a kapcsolatunkon, ami ha be is gyógyul, ott fog rajta éktelenkedni az a ronda heg. És ezt semmilyen összeg nem tudná megfizetni. A bizalmunk és a kitartásunk egymás felé szent. A szeretetünket és a tiszteletünket semmilyen anyagi vonzat oltárán nem áldoznám fel. Akkor sem, ha nagyon kell a pénz.


25/L

2018. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van. Nekem ez sok szempontból nem okes dolog.
2018. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van aki szerint létezik... :-)))))
2018. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!