Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rift kérdése:

Szerintetek tényleg annyira perverz dolog ez? -. - A csajom ki van akadva rám, hogy milyen undorító vagyok.

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy nagyon bejönne, hogy ha leszop, elmegyek a szájában, de nem nyeli le, hanem úgy smárolunk utána. Engem nagyon izgatna nagyon bejön. Aztán amikor ezt elmondtam neki kiakadt hogy milyen undorító perverz stb stb vagyok...

Szerintetek is annyira durva ez a dolog? Mert szerintem nem... szerintem ő prűd...

Csajok ti megcsinálnátok a barátotoknak ha ez bejönne neki?


2018. jan. 6. 19:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem undorit, de nekem rossz izü a sperma, ezért nem csinálnám. Csak az ize miatt. Amugy egyáltalán nem homos és nem undi.
2018. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira durva. De úgyis kifejezhette volna, hogy nem fűlik hozzá a foga. Az barátságosabb lett volna, jobban el lehetett volna hinni, hogy szeret. Meg még ha azt mondja, hogy nem izgatja, nem akarja, meg hogy esetleg pl túl fura lenne neki. Meg pl nemtom, mennyire lenne tele a szája, meg hogy ő hogyan képzelte, vizualizálta maga elé, ha egyáltalán merte, mert ha még nem is merte, de szerintem egyből valószínűleg vizualizálta a felvázolt elképzelésedet.
2018. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Perverznek perverz,de izgató. Én szívesen benne lennék.


Nem kérek privit.

2018. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem undorító. Én simán megcsinálnám ha a barátom erre vágyna, sőt, még izgatna is.

19L

2018. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%
Minek neked a csaj? Leszopod magad és te vagy a király!
2018. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Judit58 ***** válasza:
100%

Ha nem akarja ne eroltesd

..de nem ciki

2018. jan. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem nincs benne semmi extra,tőlem is kértek már ilyet
2018. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy hagyja hogy tele élvezd a száját és lenyeli?
2018. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Alap.

Sőt ha nem "játszunk" ilyen akkor én sem nyelemle.

Nem gàz ha tudja egy srác,hogy milyen a saját íze.

2018. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!