Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki volt mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki volt mar ket ferfival, ugy hogy analisan es huvelybe is csinaltak? Vagy egy vibrator es egy hapsi es ugy.

Figyelt kérdés
Legyszi meseljetek el milyen erzes!

#hklg
2018. jan. 5. 12:01
 1/6 anonim válasza:
Nem, de kiszeretnem probalni... nem tudom te hogy vagy vele.. de nem azt akarom h a pasik szetdugjanak ahol csak lyukat talalnak.. azt akarom hogy ok kenyesztessenek engem.. ok lennenek a szolgim :3
2018. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a csajomnak úgy szoktam csinálni néha, hogy a seggében az ujjam, a puniban meg a farkam de ott nagyon vékony a fal, rendesen érzem egyikkel a másikat. Vigyázni kell, de amúgy brutálisan élvezi úgy :D
2018. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktuk, hogy a párom popsijában egy analplug, vagy tojásvibri, én pedig a puncijában. És nagyon élvezi! 😎
2018. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kígyó ubi és a párom. Jó érzés, de nincs mit mesélni róla. Próbáld ki.
2018. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feleségemmel anal kozben ubi a puncijában. Előfordul par naponta.


35f

2018. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kimosas nelkul nincs szarszag? Vagy hasznaltok analmoso keszuleket?
2018. jan. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!