Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti mennyire preferálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Csajok ti mennyire preferálnátok a következőket?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve együtt vagyok barátnőmmel és úgy érzem megtaláltam az igazit, de (tudom a de előtti nem sokat számít) mivel én szeretném kipróbálni másokkal milyen a szex. Ez csak az én hülye fantáziám de én szeretem a barátnőm mindennél jobban csak ki szeretném próbálni mással. Ti ez mennyire preferáljátok?

#szex #csaj #szerelem #preferáljátok
2018. jan. 5. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg az igazit találtad volna meg nem éreznéd ezt. Nálam mehetnél mással szexelni, miután szakítottunk, és utána ne gyere, hogy ‘szia drágam szexeltem mással is, mostmár jövök szeretni téged’.
2018. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán. Ugyan ugy megcsalás. Ha már nem szereted annyira, akkor szakíts vele, zárd ezt le, es ugy legyél mással. De ez igy nem fair vele szemben. Te mit szólnál ha o mondana, hogy "szeretlek, meg te vagy nekem az igazi minden téren, de szexelni akarok mással". Itt most vagy a szex nagyon rossz köztetek, vagy az egész kapcsolat.
2018. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, te mit éreznél ha a barátnőd jelentené be ezt? Hogy téged szeret, te vagy az igazi, de mással is akar szexelni?
2018. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy érzed az igazit, az nem jelenti, hogy nem kívánsz másokat, ez teljesen normális. Ezzel nagyon sokan így vannak. De ha csak egy kósza menet kellene, akkor hidd el, csalódni fogsz. Egészen más egy szerelem és hatalmas érzelmek után egy futó kaland, nulla érzelemmel. Ég és föld.


Az egyetlen dolog amit jobban "élvezhetsz", ha kialakítasz valami titkos, "tabu" kapcsolatot valakivel, akivel nagyon húzzátok egymást. Míg otthon a szerető nő vár, addig van egy titkos lány, aki egy vadmacska és nem szól semmi másról köztetek a légkör, mint hogy szétkapjátok egymást. Az az egyetlen dolog amit talán jobban élveznél a szerelmednél.


Én is voltam úgy, hogy nagy szerelmem mellett egy bulis estén egy gyönyörű nő feküdt meztelenül előttem. A legnagyobb csalódás volt. Egy: Semmit nem éreztem iránta, semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy én most neki örömöt szerezzek, kettő: Semmi értelme nem volt, mert úgy sem ad új élvezeteket.


Az egész csak akkor ér egy fabatkát, ha te személy szerint arra gerjedsz, hogy új lánnyal csináld. Szóval nem arra, hogy "orál szexelj" vagy "kielégítsd a partnert", hanem arra áll a farkad, hogy egy teljesen új, ismeretlennel csinálod.

2018. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem szakíts vele és éld ki magad, mint oly sokan előtted, akik elhitték mennyire jó ez. Huszonévesen megdugsz pár csajt, eleve jó nehezen jön majd össze, mert a lányok csak szexre nehezebben kaphatóak, amelyik értelmes, azt meg addig elhappolják előled, akik tovább látnak fél órányi élvezetnél. 30 évesen majd rájössz, hogy merő bullshit, hogy az idősebb férfiak kapósak, konkrétan telibe sz.rnak majd a fiatal lányok, az idősebbek már nem néznek ki majd úgy, ahogy neked tetszene, vagy gyerekük van. Nagy nehezen találsz valakit, aki úgy ahogy megfelel, de egy valag kompromisszumot kell kötnöd magadban miatta, de mégse akarsz egyedül megrohadni ezért belemész. Majd meglátod a mostani barátnőd, aki még mindig fullos és boldog valaki mással.


Na akkor majd úgy fogod érezni, hogy ez az egész kvára nem érte meg. Hidd el...

2018. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt swingerezni
2018. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hali!

preferálni = előnyben részesíteni

Na ezt legfeljebb az a csaj teszi, amelyik nem örül a kapcsolatodnak, és inkább magának szeretne.


szerintem te inkább a

tolerálni = elfogadni (tiszteletben tartani)-ra gondoltál.

2018. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Judit58 ***** válasza:

a barátnődnek nem fog tetszeni..

te örülnél ha ő is kipróbálná milyenek a többi farkincák??

2018. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van neked kedvenc kajád, öcsibogyó? Ha van, hogyan vált azzá? Úgy pajti, hogy végigetted anyu, meg a környező éttermek repertoárját, és az addigi tapasztalatok alapján rájöttél, hogy neked a csülkös bableves az igazi.

A csajok terén ugyanez a helyzet. Amíg egyetlen csajjal voltál csak, addig nem beszélj IGAZI-ról. Ő csak az ELSŐ, de korántsem az igazi.

2018. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!