Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha szexkapcsolat megkezdése előtt HIV tesztet kérne a fiú?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudom érteni!

Ha komolyan gondolom, hogy ezt akarom, és vele akarom, akkor benne lennék, megcsinálnám, DE "cserébe" tőle is elvárnám!

20/L

2018. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Hat megérteném es talán megcsinálnam

De a fiúval nem terveznem hosszútávura

2018. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetés. Mindkettő részéről.
2018. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Senki nem ismerheti a másik előéletét.

Nincs senkinek a homlokán, hogy hány szexpartnere volt, vagy éppen van-e bármilyen nemi betegsége.

Teljesen normális, ha valaki ilyet kér.

De ne ilyen direkt módon vezesd fel.

Mondjuk úgy teljesen elfogadható, ha azt mondod, hogy “mit szólnál, csajszi, ha csinálnánk egy-egy HIV tesztet, mindkettőnk megnyugtatása érdekében?”

Úgy nem az az érzés jön le, hogy azt feltételezed róla, hogy egy két lábon járó vírusgazda, hanem hogy nem szeretnél megfertőzni, sem megfertőzve lenni.

2018. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány, de elnézve a helyzetet jogos elvárás. 17-20 éves lányok sokszor túl vannak 50 fiún is. A bosszúból én is kérek, sem reális. A legtöbb férfinak egész életében nem jut annyi szexpartner, mint egy ribizlinek egy éjszaka. Ráadásul a 20-30 éves nők körében (ha jól emlékszem) háromszorozódott meg a HIV fertőzöttek száma Magyarországon.

Inkább a fiúnak üzenném, hogy ne csak HIV tesztet kérjen, mert rengeteg más nyavalya is van. De a tesztel a kezében sem nyugodhat meg, mert a hűséges nők száma, nagyon alacsony.

2018. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére nekem sose jutna eszembe, mert az a lány, akibe én beleszeretek, az nem promiszkuózus. Ebben biztos vagyok.
2018. jan. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
5# Tökéletesen igaza van. Tagadhatjuk, de a mai lányok feslettebbek mint a fiúk. De szerintem ez a legtöbb lánynál kiverné a biztosítékot, ha ilyen direkt elvárásokat fogalmazna meg az ember. Mert amekkora ösztönlények, ugyanannyira álszentek is. Másnak és maguknak is hazudnak
2018. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 De jó lenne, ha még én is tudnék hinni a mesékben...
2018. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!