Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A macis férfiak senkinek sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macis férfiak senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Gyakran találkozni azzal a szemlélettel, hogy mindenki a tökéleteset keresi: a 180 cm magas, 70 kg-s, vékony, ugyanakkor izmos srácok a kelendőek javarészt. Az életkorról már ne is beszéljünk: aki "már elmúlt 30", az lassan csomagolhat, aki pedig veri a 40-et, nos, őt sokan legszívesebben nyugdíjasotthonba küldenék. Ugye, nem mindenki szerint?

2018. jan. 2. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem igaz egy így!

legfontosabb a kisugárzás, ha az nincs akkor sajna már hátránnyal indulsz. de ez vagy megvan vagy nincs, nem lehet gyakorolni, sem megtanulni, és legkevésbé függ a kgtól vagy a cmtől.

a korral kapcsolatos megjegyzésed sem állja meg a helyét szerintem.

a saját példám: most 26 éves vagyok, nő.

előző párom most 32 éves, 190 cm, 80kg vékony.

a mostani párom 39 éves, 170 cm, 90kg, mackós.

tehát ellentétei egymásnak, szerettem az előzőt is, szeretem a mostanit is, de a mostani páromnak egész más a kisugárzása, sokkal szexibb. hiába alacsonyabb és macisabb.

26nő

2018. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De nem ám.

Ha nincs pénzed, akkor egy dagadt disznónak tartanak.

De ha gazdag vagy, akkor imádják a macis testalkatot. Persze az ágyba keresnek egy nagy szerszámú, izmosat is.


Természetesen vannak kivételek.

2018. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az a abaj, hogy a magukat "macisnak" tituláló pasik 99%-a kövér és hájas.

AZ viszont taszító.

2018. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Judit58 ***** válasza:

mindig azt gondoltam h a magas vékony pasikra bukok...23 évet bsztam el egy ilyennel..válás 5 év magány

Most egy 180cm magas 110 kg-os sráccal élek és királyság..

légy humoros és sportolj..udvarolj és menni fog:)

2018. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!