Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lányok hogy reagáltatok volna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
18 cm hosszú és 4,5 cm vastag vagyok. Tegnap előtt egy csaj amikor meglátta mereven azt mondta mégsem akarja a sexet.
2017. dec. 29. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden a méret
2017. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt akarod mondani, hogy kicsi? Mert eddig sosem volt probléma.
2017. dec. 29. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Lehetne nagyobb is...
2017. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, azt akarja mondani, hogy nagy..

A nők átlagos hüvelymérete 14-16cm között van, a fölött már fájdalmas a szex, ha előtte nem volt már hasonló mérettel dolga a csajnak.....


És ezt nőként mondom..én is meggondolnám kétszer, hogy be akarok-e vállalni ekkorát, főleg alkalmi kapcsolatnál..

2017. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nők nem vizuális típusok! Valamit nagyon elkúrhattál. Büdös voltál?
2017. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jesusss..hát izéé..lehet megrémült a lány vagy nem tudom..(sokat segítettem..tudom tudom..)
2017. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy? Ez nem nagy egyáltalán.
2017. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha tehén vagy.
2017. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam büdös meg semmi. :D Alsó gatyában voltunk csomót smároltunk meg volt petting. Addig minden oké volt. És amikor teljesen meztelenek voltunk és megfogta akkor mondta hogy bocsi de ez neki túl nagy nem fog menni. Én meg kaptam egy idegösszeroppanást. Eddig sosem volt olyan baj hogy túl kicsi lett volna. Tudom hogy nem kicsi.
2017. dec. 29. 19:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Én voltam alsógatyában ő fehérneműben. Csak ez a hülye auto correct…
2017. dec. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!