Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lányok, járnátok 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lányok, járnátok 28 éves fiúval?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 alattival nem kezdenék. Semmi pénz vágy nincs bennem.(ahogy fent írták) Ha pénz kell megkapom a nagyszüleimtől…! Nem fogok megalázkodni egy pali előtt sem egy kis alamizsnáért! A korombeliek nem tetszenek, nincs bennük semmi férfias. A nevetséges viselkedésük meg kinézetük (pl.fültágítók) miatt. Nekem így jó… vannak más kislányok akik lefoglalják a kisfiúkat.
2017. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Az első és eddigi egyetlen kapcsolatom is ilyen felállásban volt nemrég.
2017. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

nos,kicsit már öregebb vagyok :"D 20.

De szerintem ha ennyi lenne az egyetlen "baj",akkor igen. Viszont lehet bunkónak fogok tűnni,de például ha gyereke lenne..akkor már nem

2017. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen,de csak akkor,ha tényleg férfi már az illető. 18 évesen volt 30 éves párom. Szex meg egzisztencia volt,de éretlen volt. Most 20 évesen van 28 éves barátom,neki ugyan még nem sok egzisztenciája van,de érett gondolkodású és tapasztalt a szex terén is.
2017. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!