Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Járnátok ilyen fiuval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok ilyen fiuval?

Figyelt kérdés
Traumák miatt gyógyszert kell szednie (antidepresszáns), de semmi más probléma, jóképű és intelligens.
2016. aug. 19. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze, nekem is kell szedni, összeillünk:DD
2016. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Na sorstárs.
2016. aug. 19. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán, szerintem vonzó. Már ha lehetséges :D
2016. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de próbálnám lebeszélni a gyógyszerekről, mert drogellenes vagyok.
2016. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező sajnálom hogy trauma ért és hogy gyógyszer kell de kívánom, hogy minél hamarabb rendbe jöjj.. Egyébként nem lenne probléma.. Rengeteg ilyen pasit ismerek és normális párkapcsolatban élnek a legtöbbnek már családja is van. Szóval fel a fejjel ;)
2016. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szedek fiúkánt, szerintem semmi gáz nincs vele. Én kb. úgy fogom fel, hogy olyan mintha bármi más bajra (pl. magas vérnyomást) kéne gyógyszert szedni. És egy lánynak (meg semmilyen más embernek) sem volt még gondja vele.
2016. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!