Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit, hogy gondolják a "Shugarb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit, hogy gondolják a "Shugarbaby" lányok?

Figyelt kérdés
Nyilván ha egy már nem fiatal pasi ilyen kapcsolatot keres tisztában van azzal hogy támogatásért cserébe jár valami. Mégis gyakran azt olvasom hogy gazdag pasik "élhetnek" csupán a lehetőséggel hogy shugarbaby-vel töltsék az időt. De mi az a gazdag ha már valaki nem tud egy autót venni a lánynak akkor már esélye sincs? Én nem tudom ezt elképzelni. Nem vagyok szegény de miért kellene adott esetben indokolatlanul aránytalanul elkényeztetni a babyt?

2017. dec. 28. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "shugarbaby"? Ne legyél már ilyen shügér! :-D Egyébként pedig a sugarbabyk nem feltétlenül autóra vágynak. És nem feltétlenül kell a férfinak idősnek, öregnek lemnie. Itt az a lényeg, hogy költs a nőre! Van aki beéri pusztán annyival hogy ne kelljen dolgoznia. Nem kell neki full luxus.
2017. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Shügérkedni nem akartam az biztos de valamiért a helyes angol írással nem akarta elfogadni az oldal. Én is kb arra gondoltam hogy ha van egy állandó életszínvonala akkor az többet számít mint az hogy néha váratlanul egy kiugróan értékes ajándék.
2017. dec. 28. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, budapesti és tudnék támogatni egy lányt. Sokat dolgozom, így ideális lenne. :)
2017. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sugardaddy-k írhatnak nekem
2017. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kollegák én megértem hogy ti is kerestek, és gondoltam is hogy lesznek hozzászólások de akkor valami véleményt vagy tapasztalatot is talán...
2017. dec. 28. 21:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Miért írjunk neked? Sok tapasztalatod van pasi ként vagy baby vagy? Jöhet a válasz privátban is :)
2017. dec. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!